EN|RU|UK
 Політика України
  2292  62

 Гройсман: Уряд є партнером бізнесу і працюватиме над створенням сприятливого бізнес-клімату в країні

Уряд докладатиме зусиль для створення сприятливого бізнес-клімату та прагне бути партнером для чесного, прозорого бізнесу і забезпечити його успішність.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого сніданку із членами Американської Торговельної Палати в Україні у вівторок., передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

У заході також взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Ми готові до співпраці. Хотів би, щоб ви розглядали уряд як своїх партнерів, чесного, прозорого бізнесу. Я цілковито зацікавлений у тому, щоб ви були успішними", - заявив Володимир Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Головне застереження - вразливість системи до корупції", - місія США розповіла Гройсману про результати оцінки митної служби в Україні

Прем'єр-міністр підкреслив, що уряд налаштований на здійснення змін та реформ. "Ми розуміємо, що країна потребує професійних, якісних дій, не популістичних. А популізм привів туди, де ми знаходимося, і звідси потрібно виходити. Ключовий пріоритет нового Уряду - відродження національної економіки. Тільки на сильних позиціях національної економіки можливо будувати по-справжньому незалежність, демократію і високі стандарти життя", - зазначив він.

Гройсман наголосив, що завдання уряду - створити якісний бізнес-клімат у країні. Зокрема, серед його пріоритетів - ефективна приватизація, зміна управління державних компаній, дерегуляція в енергетичному секторі, на фармацевтичному ринку. Також у фокусі уваги уряду - продовження дерегуляції.

Гройсман повідомив співрозмовникам, що при Прем'єр-міністрі буде створено Офіс супроводу інвестицій, який символічно розташують на тому самому поверсі, де й кабінет голови уряду. За його словами, члени Офісу будуть супроводжувати та залучати інвестиції, розумітимуть потреби підприємництва та матимуть повагу і репутацію серед представників бізнесу.

Гройсман також допустив створення у подальшому регіональних офісів, що забезпечить механізм координації на місцях.

Також читайте: Гройсман зобов'яже кожного міністра презентувати по 3-5 антикорупційних рішень і реалізувати їх до кінця року

Україна вивчатиме досвід Сполучених Штатів Америки щодо створення відповідного офісу, з цією метою незабаром очікується візит Першого заступника Міністра торгівлі США, - повідомив він.

Окремо Прем'єр-міністр зазначив, що потребує перезавантаження Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України. За його словами, цей орган має стати реальним механізмом впливу на рішення щодо бізнесу.

Коментуючи суперечливі питання між бізнесом та контрольними структурами, Гройсман зазначив, що терпіти їхню безкарність ніхто не буде, а винних притягнуть до відповідальності.

Прем'єр-міністр закликав представників бізнесу говорити про нагальні проблеми та висувати можливі шляхи їх вирішення. "Мене дратує, коли вам створюють штучні перешкоди. Я не збираюся сидіти на це дивитися", - підкреслив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n397059
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IxY3dUR1pSZG1SRE1UQlpSamd3VEM5U2JIUkRNREJNTDFKblRrTTBNRnBVVVhaT1IwY3dXbG80TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору