EN|RU|UK
 Політика України
  63444  59

 Рада дозволила військовим переукладати контракти із ЗСУ під час особливого періоду

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення окремих положень), який дозволяє військовослужбовцям, які уклали контракти із ЗСУ під час дії особливого періоду, переукласти контракт терміном на 6 місяців.

За таке рішення проголосували 233 народні депутати з 226 мінімально необхідних, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що з початку дії особливого періоду військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, пропонувалося укладати контракт терміном до кінця особливого періоду та оголошення рішення про демобілізацію. Фактично це означає, що контракти, які були укладені до набрання чинності Законом України № 711-VIII від 06.10.2015 року укладено на невизначений термін, дата закінчення дії особливого періоду невідома.

Читайте також: Депутати в першому читанні підтримали створення в Україні бази даних ДНК військовослужбовців

Це суперечить принципам договірного права і є дискримінаційним щодо групи військовослужбовців, які наразі пов'язані умовами таких безстрокових контрактів.

Ці зміни в закон передбачають положення, згідно з яким військовослужбовцям, які вже уклали контракти зі Збройними силами України під час дії особливого періоду, буде надаватися право переукласти контракт терміном на 6 місяців. Укладення такого нового контракту буде слугувати підставою для розірвання попереднього.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n397072
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhRekJaUkZGelRrTTJNRmxLT0RCTVRGSnNkRU0xTUZsSVVtcE9Rell3VERkUmMzUkRLekJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1F5c3dURXhTYUhSSFYyWk9RMU13UzBFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору