EN|RU|UK
 Політика України
  11369  4

 Військовослужбовці отримали право переукладати безстрокові контракти із ЗСУ на нові терміном на 6 або 12 місяців, - Кішкар

Прийняттям законопроекту №4689 парламент, зокрема, надав право українським військовослужбовцям переукладати безстрокові контракти із ЗСУ на нові терміном на 6 або 12 місяців.

Про це заявив один з ініціаторів законопроекту, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Павло Кішкар, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби політичної сили.

Він зазначив, що цим законом встановлюється, що для осіб, які приймаються на військову службу за контрактом у період із моменту оголошення мобілізації до моменту введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію і призначаються на посади, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні: для осіб, які відслужили під час дії особливого періоду не менш як 11 місяців - 6 або 12 місяців, для інших осіб - 18 місяців.

Читайте також: Рада дозволила військовим переукладати контракти із ЗСУ під час особливого періоду

"Термін проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжений за новими контрактами на термін 6 або 12 місяців. Встановлюється, що в разі настання особливого періоду для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, дія контракту продовжується понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації, але не більше ніж на 12 місяців, крім випадків, визначених цим законом", - сказав Кішкар.

Він пояснив, що йдеться про те, що після завершення таких 3-річних контрактів, військовослужбовці, уклавши контракт із державою, проходять ще річну службу.

"Те саме стосується і мобілізованих під час особливого періоду або воєнного стану", - зазначив Кішкар.

Також дивіться: "Напились, змусили вишикуватися весь 1-й батальйон 93-ї ОМБр і почали відкрито принижувати воїнів", - військовослужбовці затримали п'яних командирів своєї бригади. ВIДЕО

Він також додав, що даним законом передбачено, що звільняються від військової служби військовослужбовці, які є студентами, аспірантами або докторантами денної форми навчання й були призвані на військову службу за призовом по мобілізації на особливий період.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада підтримала в цілому законопроект №4689 про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення окремих положень), який дозволяє військовослужбовцям розривати безстрокові контракти із ЗСУ під час особливого періоду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n397113
VEhrdlVXMTBRelF3V1dwUmRYUkRkekJaUVdjd1NpOVJjMDVEZVRCTWRsRjJhVGgyTUV4eVVYWjBRemt3V1V4U1owNURkekJNY2xKbmJucFJjM1JIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBRM2t3VERkU1oyUkROekJaVUZGMGRFTjRNRXczVVhOMFIwY3dXbG80TUV4RVVtZE9Remd3V21KU2FqTjZVV3QwUTJkbVRrTlNNRXgyVVhaMFF6WkpUa05tTUV4WVVtZDBSMEV3VEVGbk1Fb3ZVWFowUjBFd1REZFNhVTVETVRCTU0xRjFkRU4z
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору