EN|RU|UK
 Суспільство
  3296  21

 Міністр освіти Німеччини Ванка закликала німецьких учених посилити співпрацю з Україною

Зараз Україна перебуває в надзвичайно складній ситуації і потребує підтримки німецьких учених.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Міністерства освіти й науки, про це йшлося 12 липня в Берліні під час зустрічі Федерального міністра освіти і досліджень Німеччини Йоганни Ванки з Міністром освіти й науки України Лілією Гриневич. Зустріч відбулася в рамках конференції з питань українсько-німецької співпраці у сфері освіти й науки "German-Ukrainian Dialogue: Prospects for Education and Science".

"Ми розуміємо, що для України надзвичайно важливим є встановлення стабільності. Тоді вона буде в змозі розгорнути політику відновлення. Очевидно, що після анексії Криму та початку збройного конфлікту на сході України їй потрібно вкладати додаткові кошти в безпеку й оборону, і, відповідно, на освіту й науку залишається менше коштів. Хоча німецькі вчені і сьогодні широко підтримують контакти з Україною, я закликаю їх, а також німецькі наукові організації посилити, наскільки це можливо, співпрацю з Україною", - сказала Ванка.

У ході конференції Гриневич висловила подяку німецькій колезі за підтримку і зазначила, що мир в Україні є ключовою умовою розвитку всіх сфер суспільства, особливо освіти й науки.

Також дивіться: "Ми зробили це! Пацієнт щойно виїхав у реанімацію", - українські хірурги вперше імплантували механічне серце. ВIДЕОИсточник: https://ua.censor.net.ua/n397121
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhaa1EzY3dXVkJSZFhSRGQyWk9SMEl3VEM5U2JIUkRlVEJNTDFKblRrTjNNRmxpVW1vemVsSm5PVWRJTUV4WVVYWmtSMWRtVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1dVaFJjM1JIVnpCWlRGRjFTSHBSYm1SSFZ6Qk1lbEYwWkVkSU1GbG1VWFZPUXprd1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору