EN|RU|UK
 Політика України
  2592  14

 Порошенко пропонує парламенту ратифікувати Паризьку угоду щодо клімату

Президент Петро Порошенко пропонує Верховній Раді ратифікувати Паризьку угоду.

Про це йдеться в законопроекті №0105, зареєстрованому в Раді 13 липня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

Паризька угода була укладена в Парижі (Франція) 12 грудня 2015 року на 21-й Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку (США).

Угода набуває чинності на 30-й день від дати, коли не менше 55 сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, на частку яких, за оцінками, припадає в сукупності не менше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, передали на зберігання свої ратифікаційні грамоти.

Ця угода спрямована на стримування зростання глобальної середньої температури значно нижче 2 градусів вище індустріального рівня і докладання зусиль з метою обмеження зростання температури до 1,5 градуса вище доіндустріального рівня, визнаючи, що це суттєво знизить ризики і наслідки зміни клімату.

Також ця дія спрямована на підвищення здатності адаптуватися до несприятливих наслідків зміни клімату, а також сприяння опірності до зміни клімату і низьковуглецевого розвитку таким чином, щоб не ставити під загрозу виробництво продовольства.

Крім того, угода передбачає забезпечення узгодженості фінансових потоків з напрямком низковуглецевого й опірного до зміни клімату розвитку.

Ця угода буде реалізовуватися таким чином, щоб відобразити справедливість і принцип загальної, але диференційованої відповідальності, а також відповідних можливостей у світлі національних особливостей.

Як повідомлялося, Порошенко закликає вчених розробляти проекти з енергоефективності.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397184
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6WXdUSFpTYkhSRE9EQk1SRkpuYm5wU1p6bERlakJNTjFGMFRrTjNaazVEVXpCTFFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору