EN|RU|UK
 Політика України
  4941  21

 Відчуття, що у нас з'явився новий національний вид спорту - хто з контролюючих структур сильніше пресоне бізнес, - Гройсман

В Україні з'явився національний вид спорту - хто зі структур більше пресує бізнес.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це в ході засідання Кабміну заявив глава уряду Володимир Гройсман.

"Наступною подією цього тижня, це сталося вчора, була моя зустріч з ранку з Американською торговою палатою, о 9-й ранку і о другій годині дня з українським бізнесом. Що вранці - компанії американські, які працюють на ринку України, що о другій годині дня - українські компанії, все одне й те саме. Таке враження, що у нас з'явився національний вид спорту, хто виграє змагання з контролюючих структур, і більше пресуватиме бізнес. Це абсолютно неприпустимо. Вчора я сказав у вступному слові і сьогодні хочу підкреслити, всі ті, хто пресує бізнеси України, є ворогами уряду і моїми особистими ворогами", - заявив Гройсман.

Дивіться
також: Всі ті, хто пресуватиме бізнес, - класові вороги уряду і мої особисто, - Гройсман. ВIДЕО

Прем'єр зазначив, що дав доручення до Дня Незалежності.

"З тих конкретних випадків, які ми бачили, що ми зробили? Бізнесомбудсмен попрацював зі своїми структурами у бізнесі всіма і взяв ті неприпустимі випадки, які були по всій країні і там не вирішуються. Типові порушення: немає повернення ПДВ, безпідставне порушення кримінальних справ і навіть коли суди закривають кримінальні справи, вони знову відкривають і починають на людей далі тиснути, неправомірно нараховані штрафи тощо", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, раніше Гройсман назвав Фіскальну службу чемпіоном за кількістю скарг від бізнесу.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397197
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IxY3dUR1pSZG1SRE1UQlpSamd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору