EN|RU|UK
 Політика України
  4166  12

 Рада підтримала закон щодо соцзахисту членів сімей учасників АТО

Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект №3339 про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції.

За таке рішення з другої спроби проголосували 237 народних депутатів з 226 мінімально необхідних, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ухвалення цього закону дозволить надати соціальну підтримку і забезпечити гарантований державою прожитковий мінімум для сімей з дітьми, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції", - зазначає ініціатор законопроекту, народний депутат від фракції БПП Руслан Демчак.

Читайте також: Серед одержувачів соцдопомоги лише 25% є бідними, - Гройсман

Чинний Закон "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" передбачає, що розрахунок середньомісячного доходу такої сім'ї базується на сукупному доході всіх її членів з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги. У переважній більшості військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, позбавлені можливості матеріально (фінансово) допомагати своїм сім'ям. Крім того, учасники АТО, в силу об'єктивних і суб'єктивних факторів, не в змозі надавати довідки щодо своїх доходів.

Тому, нині гостро постає питання про гарантії належного соціального захисту з боку держави учасників антитерористичної операції і членів їхніх сімей.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін не планує скорочувати витрати на соцпрограми в 2017 році, - Розенко

Однією з гарантій щодо підвищення матеріального становища цих громадян має стати прийняття цього законопроекту, який зумовить реальну соціальну підтримку таких сімей із дітьми.

"Метою і завданням законопроекту є поліпшення соціального захисту учасників антитерористичної операції і членів їхніх сімей шляхом надання їм соціальної допомоги", - сказано в пояснювальній записці до законопроекту.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397331
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1RHWlJjMDVETmpCTU4xRjJaRU1yTUV3dlVtZE9ReXN3VEZoUmRYUkhRMlpPUXpBd1REZFJkamxES3pCTWVsRjJkRU42TUV4Q09EQlpTRkYyZEVkSE1FeFVVWFowUXk4d1REZFJkazVES3pCTVVGRnpTSHBSYTA1RE9UQlpURkYxVGtkRE1FeFlVbWRPUXlzd1dVUlJkVTVIUWpCWlRGRjFUa2RJTUV3elVYTkRSRkYyZEVNdk1FeFlVbWRPUTNjd1dXSlNiSFJIVUdaT1ExTXdTMEU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору