EN|RU|UK
 Політика України
  1103  16

 Україна й Азербайджан домовилися про поглиблення співпраці у рамках міжнародних організацій.

Україна й Азербайджан поглиблять співпрацю у рамках міжнародних організацій.

Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спільної прес-конференції з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби голови держави.

"Хочу з приємністю констатувати спільність поглядів Києва і Баку на актуальні проблеми глобального і регіонального порядку денного. Ми домовилися погоджувати і координувати наші підходи, розширювати взаємодію у багатосторонньому форматі з урахуванням членства України у Раді Безпеки ООН. Азербайджан завжди активно підтримував Україну і зараз може розраховувати на підтримку України у 2016-2017 роках під час її головування", - сказав Порошенко.

Також читайте: Україна та Азербайджан планують налагодити спільне виробництво Ан-178, - Порошенко

Він також повідомив, що було домовлено про активізацію співпраці двох держав з урахуванням головування Азербайджану у ГУАМ.

Порошенко відзначив важливість взаємної підтримки України й Азербайджану у питанні суверенітету і територіальної цілісності. Він подякував Ільхаму Алієву і всьому азербайджанському народу за чітку позицію у підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності української держави. Україна зі свого боку наголошує на неприйнятності збереження статусу-кво Нагірного Карабаху.

Президент Алієв у свою чергу зазначив, що поряд із розвитком торговельно-економічної співпраці Україна та Азербайджан успішно взаємодіють у рамках міжнародних організацій, таких як ООН, ОБСЄ, Рада Європи, наголосивши, що це продовжуватиметься. Він також зазначив, що створення спільних промислових комплексів важливе не лише для важкої промисловості, а й для військово-технічної. "Існують можливості для розвитку цієї галузі", - констатував Алієв.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Азербайджан зацікавлений у реалізації проекту "Одеса-Броди", - Алієв
Источник: https://ua.censor.net.ua/n397400
VEhrdlVXdE9RemN3V21KU2JFNURlV1pPUTJZd1REZFNaMDVES3pCWmFsRjBaRU01TUV4eVVYWnBPSFl3V1VoUmRqbEhWekJNVEZGMk9VZEJNRXhFVW1oMFIxQm1Ua05STUV4bVVYUmtSMEV3VEVoUmMwNUROVEJNVkZGMGRFTjNNRXd3UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору