EN|RU|UK
 Економіка
  1369  19

 Насалик анонсував створення кризового штабу в енергетиці

У четвер, 14 липня, голова Міненерговугілля Ігор Насалик спростував чутки про можливість масових відключень електроенергії в оселях українців, а також анонсував створення кризового штабу при міністерстві.

"Нещодавно в інтернет-виданнях написали, що ми начебто вже імпортуємо електроенергію з Росії, що нас чекають масові відключення (так звані блек-аути), а також газо-мазутні блоки тощо. Нічого такого немає і не буде. За останні півтора-два місяці нам вдалося згрупувати всю систему та ухвалити деякі технічні рішення задля вирішення усіх питань", - розповів Ігор Насалик в ефірі телеканалу NewsOne, пише depo.ua.

"Сьогодні я хочу офіційно всім мешканцям України сказати, що ми не імпортуємо жодного кіловата електроенергії, ми не запустили газо-мазутні блоки і в нас немає віялових відключень. І можу запевнити, що так буде і надалі", - повідомив голова Міненерговугілля.

За його словами, він наполягатиме на створенні кризовий штабу з енергетики, який в оперативному порядку вирішуватиме усі нагальні питання, якщо вони раптом виникнуть.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору