EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2841  16

 У Дніпропетровській області створено перший в Україні атлас вільних земельних ділянок для бійців АТО, - Резніченко

Дніпропетровщина першою в Україні зібрала цю інформацію в єдиному атласі. У ньому відомості про 2,5 тисячі гектарів сільськогосподарської землі.

Перший в Україні атлас вільних земельних ділянок створено на Дніпропетровщині. Це 2 томи карт і інформації про вільну сільськогосподарську землю для бійців АТО. Робота з підбору нових ділянок триває. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає 112.

В якому районі є вільна земля, її основні характеристики і площа. Дніпропетровщина першою в Україні зібрала цю інформацію в єдиному атласі. У ньому відомості про 2,5 тисячі гектарів сільськогосподарської землі.

"Кожен учасник АТО, який звертається за отриманням землі, зможе легко підібрати ділянку за допомогою атласу. Тепер йому нікуди не треба їздити, щоб вибрати й оглянути землю. В атласі є вся інформація про ділянку, а також вказано її розташування на карті. На сьогодні в атласі зібрано інформацію про 2,5 тисячі гектарів вільних земель регіону. Це 2 томи. Підбір землі триває, в планах і нові видання", - підкреслив глава регіону Валентин Резніченко.

Атласом вже користуються в єдиному вікні з оформлення землі учасникам АТО Дніпропетровської області. Його передадуть і в Центр допомоги бійцям АТО і членам їхніх сімей при ОДА, в 22 його філії та в усі підрозділи Держгеокадастру.

"1300 захисників вже отримали землю в містах і районах Дніпропетровщини. Ще 3,5 тисячі в процесі оформлення документів", - зазначила начальник Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області Катерина Чередник.

Оформлення проектної документації для бійців АТО безкоштовне. Ці витрати взяв на себе обласний бюджет.

Подати документи на землю захисники можуть в єдиному вікні з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, ул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Також це можна зробити в Центрі допомоги бійцям АТО і в 22 його філіях.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397520
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdUR1pSZEdSRE9EQk1kbEpxTTNwUmJFNURPVEJhWWxGMk9VZEJNRXczVVhZNVF6RXdXVXhTWjA1REt6Qk1URkpwWkVNME1Fd3pVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору