EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  57178  69

 Пупіну від Путіна: російські окупанти з 17-ї ОМСбр, які воювали на Донбасі, отримали ордени Мужності. ФОТОрепортаж

За результатами нового OSINT-розслідування, виявлено профілі військовослужбовців 17-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 65384, місце дислокації – Шалі, Чечня) 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу, які влітку-восени 2014 року брали участь у бойових діях в Україні.

Про це йдеться в матеріалі міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, передає Цензор.НЕТ.

"У публікаціях нашої волонтерської спільноти вже зібрано цілу палітра бойових орденів і медалей, державних і відомчих, виданих на основі указів президента і міністра оборони Російської Федерації. Треба зауважити, що до початку неоголошеної війни на Донбасі більшість указів про нагородження були прозорі, їх легко можна було знайти на офіційних і ветеранських сайтах. Та щойно почалися події на Донбасі у 2014 році, Кремль засекретив цю інформацію. Проте це не завадило нашим розвідникам зібрати десятки прізвищ "кавалерів" різних бойових нагород ЗС РФ, часто-густо посильну допомогу в цьому надають нам самі "ветерани Донбасу" - російські військовослужбовці, які виконують злочинні накази керівників РФ", - йдеться у пулікації.

армия награда рф оккупанты

Броскін Дмитро Володимирович, д/н 21 липня, родом із Нижнього Тагілу Свердловської обл. Військовослужбовець-контрактник 17-ї ОМСБр, можливо - танкіст у званні сержанта, учасник бойових дій в Україні у 2014 році. Нагороджений Орденом Мужності №74773 на основі указу президента РФ від 12 грудня 2014 року. З 29 червня до 5 серпня перебуває у відпустці.

армия награда рф оккупанты

Сторінки в соцмережах: "ВК" (архів профілю, фотоальбому, контактів) і "Фейсбук".

армия награда рф оккупанты

На фото з орденом видно фотографію в рамці з групою "бойовиків". З огляду на зовнішній вигляд (різноманітна нестатутна форма, неохайний зовнішній вигляд, білі ідентифікаційні нарукавні пов1язки) - це товариші по службі нашого фігуранта в амплуа "бойовиків-шахтарів" улітку 2014 року, та й самого Броскіна не важко серед них упізнати.

армия награда рф оккупантыармия награда рф оккупанты

Також читайте: Військових злочинців з 18-ї ОМСБр ЗС РФ, які воювали на Донбасі, нагородили указом Путіна. ФОТОрепортаж

Переглядаючи контакти Броскіна, можна натрапити не на один десяток військовослужбовців 17-ї бригади, серед них у "ВК" є ніби нічим не примітний Максим Пупін із Санкт-Петербурга, у якого є сторінка на "Фейсбук", де він, як і його колега, вихваляється такою самою нагородою.

армия рф оккупанты

Максим Вікторович Пупін, д/н 20 липня 1988 року, родом із м. Лісосибірськ Красноярського краю, нині, можливо, мешкає у Санкт-Петербурзі. У недавньому минулому - військовослужбовець 17-ї ОМСБр у званні сержанта, учасник бойових дій в Україні у 2014 році. Нагороджений Орденом Мужності (фото1 та 2).

Сторінки в соцмережах: "ВК" (архів профілю, фотоальбому, контактів), у "Фейсбук" (архів профілю, фотоальбому, контактів), у "Фотокраїна".

армия награда рф оккупанты

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Луганські "гастролі" російських окупантів із мурманської 61-ої ОБрМП ПФ. ФОТОрепортаж

армия награда рф оккупанты

Нагадуємо, що це не перші військовослужбовці 17-ї бригади, які вихваляються в мережах Орденом Мужності. Понад рік тому InformNapalm публікував дані випускника Михайлівської академії, старшого лейтенанта С. Гелімара, який отримав таку саму нагороду від Путіна в жовтні 2014 року.

Примітка: Орден Мужності - державна нагорода Російської Федерації, якою нагороджуються громадяни на самовідданість, мужність та відвагу, виявлені під час порятунку людей; охорони громадського порядку, в боротьбі зі злочинністю, під час стихійних лих, пожеж, катастроф та інших надзвичайних обставин, а також за сміливість і рішучі дії під час виконання військового, цивільного чи службового обов'язку в умовах, пов'язаних із ризкиом для життя. Цими орденами російські керівники обдаровували своїх військовослужбовців, які брали участь у вторгненні в Грузію в серпні 2008 року - див. Покаяння псковського десантника.

Читайте також: Двох військових ЗС РФ ліквідовано на Донбасі 14 липня, сімох - поранено, - ГУР Міноборони

Тактична група 17-ї мотострілецької бригади Південного ВО ЗС РФ одна з перших вступила в неоголошену війну на Донбасі. Відомо про чималі втрати мотострілків із Чечні, наочним доказом є пам'ятник у Шалі з прізвищами військовослужбовців, убитих на Донбасі в серпні 2014 року.

армия награда рф оккупанты

17-а ОМСБр фігурує в 7 епізодах OSINT-розслідувань InformNapalm:

  Источник: https://ua.censor.net.ua/p397559
  TUV4VVVYWjBRell3VEVSUmREbERORWxPUjBFd1REZFNaMlJIVnpCTWJsSm5aRWROTUV4eVVYWjBSMWhKVGtOM01FeFFVbWRPUXpFd1dVaFNiSFJIV0VsT1EzbEpUa2RFTUV4eVVtZE9RM2N3V21aUmRtUkhWMHg1TDFGdU9VZEVNRmxNVW14MFF6bE1lUzlSZG1SRGR6Qk1VRkYyZEVkQk1FdzNVWFJPUTNkbVRrTXJNRXh5VW1jNVF5OHdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3VEVSU1owNURPREJhWWxKcWVVUlJiMDVEYTJaT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuVVQwOQ==
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору