EN|RU|UK
 Політика України
  18356  48
Матеріали за темою:

 Дарницький райвійськком Чекаленко зірвав заняття трьох навчальних взводів тероборони, - глава "Українського Легіону" Стеценко

Сьогодні Дарницький райвійськком полковник Чекаленко Віталій Вікторович не видав навчальну зброю курсантам, які проходять підготовку до територіальної оборони (ТрО) в Українському Легіоні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Facebook написав керівник ГО "Український Легіон" Святослав Стеценко.

"Цим (Чекаленко. - Ред.)зірвав заняття трьох навчальних взводів. Зірвав заняття людей, які у вихідний день самі прийшли, щоб навчатися військовій справі.
Аргументував це тим, що у них не укладені контракти резервістів.
Нагадаю загалу, військовим чиновникам в Міністерстві оборони, Генеральному штабі, командуванні Сухопутних військ, Київському міському військовому комісаріаті і особисто Дарницькому райвійськкому деякі речі.
1. Я через Український Легіон дав початкову військову підготовку (60 навчальних годин) понад 3000 громадянам, базову (240 навчальних годин) понад 500 громадянам. Це абсолютно більше, ніж зробили всі військкомати Києва разом. Вони підготували просто нікого, хоча провели двоє навчальних зборів. Якщо хтось з посадовців військкоматів готовий це заперечити, хай наступної суботи виведе три навчальних взводи, в підготовці яких не брали участь Легіон або інші громадські об'єднання, а я виведу три наших навчальних взводи. Порівняємо наочно, хто чого вартий.
При тому ми це робили, не маючи жодних ресурсів і жодних повноважень, на власному патріотизмі.
2. Ще три місяці до того Дарницький військовий комісар на наші вимоги укладати контракти відповідав, що це не потрібно, достатньо мобприпис отримати. Кілька наших курсантів, які намагалися укласти такі контракти через інші райвійськкомати Києва, вже кілька місяців витратили на це безрезультатно.

Читайте також: Розробляється механізм озброєння всіх військовозобов'язаних України в разі масштабної агресії, - Генштаб

3. Нагадаю Дарницькому районному військовому комісару, що у 2015 році ми вже проводили приписку наших курсантів до підрозділів ТрО, зокрема в Дарницькому РВК. Унаслідок тих, хто був приписаний до загонів і придатний за станом здоров'я, військкомат мобілізував під час 4-ї та 5-ї черги, а списки решти підготовлених нами резервістів, хто мав обмеження за станом здоров'я, військкомат нібито загубив. Звичайно, жоден з наших курсантів не ухилявся від служби, всі гідно проявили себе в АТО, частина з них залишилася служити далі за контрактом. Але слова та обіцянки військових про комплектування ТрО виявилися брехнею.
Так само вчинили деякі інші райвійськкомати Києва. Тим самим вони власноруч зруйнували вже створені і підготовлені Українским Легіоном підрозділи ТрО. Тим самим вони зруйнували залишки довіри громадян до військкоматів, до Збройних Сил в цілому, до слова офіцера Збройних Сил.
4. Навчальну зброю, на який сидить Дарницький райвійськком, в Київ привезли винятково завдяки зусиллям ГО "Дарницька громадська варта" і ГО "Український Легіон". Привезли із складів в іншій області, власним транспортом і за власний кошт. Ми самі домовлялися, бо військкомати категорично не хотіли отримувати навчальну зброю. Військкомат замість того, об організувати підготовку з нею, тримає її на складі. А наші курсанти, яких ми готуємо для військових і замість військових, тренуються з дерев'яними макетами.
Цікаво, наскільки збільшиться бажання громадян йти до загонів оборони через те, що на складі військкомату лежить навчальна зброя, а військкомат нікого не навчає військовій справі?

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Здатні виконати завдання будь-якої складності. Готовність - 24 години", - загін швидкого реагування Нацполіції в Одеській області завершив підготовку. ВIДЕО

Наступного вівторка і четверга всі наші курсанти, які зараз в Києві організовано підуть до військкоматів, напишуть заяви про укладання контракту на службу в резерві в підрозділах ТрО. Зареєструють їх, щоб мати вхідний номер.
Запишуть собі посади, військові звання, прізвища тих службовців військкоматів, які мають це зробити.
Я особисто напишу таку заяву. А далі ми будемо тримати це на контролі і щотижня інформувати українське суспільство про результати.

По хорошому, по людяному військові наші не спроможні і не хочуть. Не хочете по хорошому, будемо вас примушувати сумлінно виконувати ваші службові обов'язки і вашу військову присягу на вірність народові України".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n397703
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEdaUmMyUkhRVEJNTjFKcU0zcFJkamxIVnpCTVZGRnpPVU1yTUZsTVVYWjBRM2t3VEhKUmMwaDZVWE4wUjFjd1RHNVNaMlJIVFRCTWNsRjFkRU1yTUV4NlVYTk9SME09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору