EN|RU|UK
 Політика України
  5724  69

 Програма розвитку ООН: за місяць до запуску електронного декларування готове ще не все

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй уважно стежить за ситуацією навколо запуску в Україні системи електронного декларування майна, запланованого на 15 серпня 2016 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні.

Як зазначається, програма розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні високо цінує зобов'язання, взяті Урядом України щодо забезпечення ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції та своєчасного повноцінного запуску електронної системи декларування майна посадовців. Ці наміри були знову підтверджені на офіційній зустрічі 13 липня 2016 р. у Кабінеті Міністрів України.
Як зазначалося під час цієї зустрічі і офіційно заявлялося раніше протягом усього року, електронна система подання, перевірки і опублікування декларацій має бути запущена в роботу 15 серпня 2016 р. Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй вітає намір своєчасно запустити систему та цінує увагу, яку надають цьому питанню міжнародні партнери і громадянське суспільство.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Єдиний шанс для політиків залишитися безсмертними для історії - це заповнити електронні декларації", - Луценко. ВIДЕО

За місяць до цієї значної події почався зворотній відлік тридцяти днів до запуску системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Однак, для її вчасного запуску необхідно здійснити низку технічних кроків. Йдеться, зокрема, про реєстрацію в Міністерстві юстиції України та оприлюднення рішень НАЗК, які стосуються системи, у тому числі, форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка розроблена з урахуванням кращого міжнародного досвіду, та проведення державної експертизи комплексної системи захисту інформації програмного забезпечення.

Також читайте: Цього року документи на вступ до вишів необхідно подавати через Інтернет, - Міносвіти
Источник: https://ua.censor.net.ua/n397715
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua000TUV4RVVYVmtRemt3VERVNE1FeFlVWFU1UXpFd1RISlNaM1JIUVRCTU4xRjJaRU01TUV4Qlp6QlpTRkYxVGtkQ01GbE1VWFJrUXpnd1RFSTRNRW8zVVc1MFEyUT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору