EN|RU|UK
 Суспільство
  1793  9

 Спалах африканської чуми свиней зафіксовано на Сумщині

У місті Шостка Сумської області 15 липня 2016 року зареєстровано загибель 3 гол. свиней із 56 голів, які були в одному з приватних господарств.

Під час дослідження відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) було встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС), повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

У господарстві ФОП "Бондаренко В. М." проведено вимушений забій свиней безкровним методом. Трупи спалені на території господарства. У приміщенні, де утримувалися тварини, проведено дезінфекцію.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Екс-депутат Одеської облради Карпенко отримав 3,5 роки в'язниці в Криму за контрабанду і хабар

В осередку захворювання проводяться заходи щодо локалізації і недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Крім зазначеного випадку, з початку 2016 року в Україні зареєстровано 14 випадків АЧС, в тому числі в Полтавській (3 випадки), Одеській (3), Житомирській (1), Кіровоградській (1), Хмельницькій (1), Миколаївській (1), Сумській (1), Чернівецькій (1), Черкаській (1) і Чернігівській (1) областях. Станом на 18.07.2016 залишилося 5 неблагополучних пунктів щодо АЧС у Чернівецькій, Миколаївській, Чернігівській, Черкаській і Сумській областях.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору