EN|RU|UK
 Політика України
  4914  71

 При обласних адміністраціях тепер можна створювати посади дипломатичних радників, - указ Порошенко

Президент Петро Порошенко підписав Указ про внесення змін до чинних актів Глави держави, які регулюють порядок координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин, яким, зокрема, передбачається розширення сфери діяльності дипломатичних радників.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Посади дипломатичних радників у разі потреби можуть бути запроваджені в усіх органах виконавчої влади, включно з обласними державними адміністраціями, у межах затвердженої граничної чисельності працівників. Метою залучення зовнішньополітичних фахівців, які мають значний професійний досвід співпраці з міжнародними партнерами, в органи виконавчої влади є надання всебічного фахового сприяння в реалізації ефективної, узгодженої та консолідованої державної зовнішньої політики України.


Такі зміни є актуальним в умовах протидії російській агресії, пошуку нових ринків збуту вітчизняної продукції та залучення іноземних інвестицій в економіку держави.

Проект Указу був розроблений Міністерством закордонних справ України і внесений на розгляд Глави держави Кабінетом Міністрів України".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Активний прихильник Brexit Борис Джонсон став главою МЗС Великобританії

Источник: https://ua.censor.net.ua/n397959
VEhrNGRrdzVRekF3VEdwUmRqbEROekJNTjFGMlRrTjNNRmxNVW14MFIxQm1Ua2RCTUV4RVVYUk9RM2RtVGtObE1FcFVVV3RCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору