EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11932  205

 У Раді пропонують посилити правила куріння в громадських місцях

Заборона куріння в громадських місцях може поширитися на вокзали, таксі, гуртожитки, готелі, приміщення підприємств і організацій усіх форм власності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідна ініціатива міститься в зареєстрованому у Верховній Раді проекті закону № 4030а від 19 липня 2016 року "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму)".

Автори законопроекту також пропонують збільшити штраф за куріння в заборонених місцях з 3-10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Також читайте: Для боротьби з курінням треба використовувати інноваційні методи, - експерт

Депутати вважають за необхідне заборонити розміщення упаковок і макетів тютюнових виробів у місцях роздрібної торгівлі таким чином, щоб їх було видно за межами цих місць або споживачам усередині місця роздрібної торгівлі, за винятком показу штатним працівником торгового закладу конкретного тютюнового виробу окремому споживачу, старшому 18 років, на його вимогу.

Згідно з пояснювальною запискою, ухвалення законопроекту дозволить знизити споживання тютюнових виробів, особливо молоддю, що поступово приведе до поліпшення здоров'я населення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n398425
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCU1owNUhWekJNTTFGMlpFZFFaazVIUXpCWk4xSm5kRWRQTUV3eE9EQktURkZ2UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору