EN|RU|UK
 Політика України
  3939  53

 В умовах війни інформація не має потрапляти в ті вуха, для яких вона не призначена, - Порошенко випробував систему захищеного відео-конференц зв'язку

Президент Петро Порошенко відвідав Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), де ознайомився із можливостями сучасної комунікаційної технології захищеного зв'язку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

Очільник держави випробував систему захищеного відео-конференц зв'язку, зателефонувавши голові Чернігівської обласної державної адміністрації Валерію Кулічу, який поінформував Голову держави про поточну ситуацію в області.

Президент зазначив, що використання захищеного конференц-зв'язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що "в умовах війни, інформація, яку передаватимуть цими каналами зв'язку, буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена".

Петро Порошенко наголосив на потенціалі захищеного відео-конференц зв'язку. "Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише з губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено", - підкреслив Президент.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Система правительственной коммуникации требует полного реформирования, - Мининформполитики

Керівнику держави продемонстрували виїзні вузли зв'язку та засоби урядового польового зв'язку. Окрема частина програми була присвячена перспективам нових інвестиційних проектів в Україні.

Президент також зазначив, що ДССЗЗІ дуже активно проводить роботу з модернізації систем захисту інформації.

"Наприкінці 2013 - на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до всіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркуша, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв'язку", - сказав Петро Порошенко.

Президент також наголосив на важливості співпраці Держспецзв'язку з Міністерством оборони, Службою безпеки України та прикордонниками щодо забезпечення захисту військового зв'язку та секретної інформації, яка принесла позитивні результати.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n398452
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIxY3dURE5TYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTXpNRXhKYmpCWkwxRjBPVU1yTUV4dlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору