EN|RU|UK
 Політика України
  4239  17
Матеріали за темою:

 Херсонський нафтоперевалочний комплекс можуть очолити менеджери Курченка

Наступної середи, 27 липня, на підприємстві Херсонського нафтоперевалочного комплексу представлять нового директора - Станіслава Дмитрика.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

18 липня наказом Міненерговугілля звільнено в.о. директора державного "Підприємства із забезпечення нафтопродуктами" (ДП ПОНП) Аркадій Бородкін. Наказ підписав заступник міністра Дмитро Лабоженко. Підставою для звільнення стало "власне бажання" самого А. Бородкіна. Причини, що спонукали екс-керівника ДП ПОНП піти з посади, він пояснив у своєму коментарі інтернет-виданню "Ойл ньюс": "Я не знайшов взаєморозуміння з міністерством".

Наразі його обов'язки тимчасово виконує перший заступник. За наявною інформацією, вже наступного тижня на держпідприємство прийде новий директор - Андрій Бородулін. Генерал-майор Бородулін при Януковичі керував Центральним управлінням забезпечення паливно-мастильними матеріалами ЗСУ. У серпні 2013 року його усунули з посади, у зв'язку з виявленням недостачі палива на 1,2 млн грн. Однак через півроку суд поновив генерала на посаді, оскільки при накладенні дисциплінарного стягнення, військове відомство не дотрималося належної процедури.

Зміни стосуватимуться також і Херсонського нафтоперевалочного комплексу, який перебуває в управлінні ДП ПОНП. За наявною інформацією, в наступну середу, 27 липня, на підприємстві представлять нового директора - Станіслава Дмитрика. Раніше, при Януковичі, він був заступником директора ТОВ "Всеукраїнський промисловий союз", у власності якого перебувала ця нафтоперевалка, і яке проходить у кримінальній справі щодо Сергія Курченка.Источник: https://ua.censor.net.ua/n398768
TUZsTVVteDBRemt3V1hwUmRuUkRlVEJNUVdjd1dtSlJkazVETHpCTVdGSm5Ua2RYTUZrNFp6Qk1jbEpuT1VkQk1GbG1VWFJrUXprd1RISlJjME00ZGpCS2NsSm5PVWRCTUZsbVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJNTTFGelRrZEZNRmxNVVhaMFF5OHdXVVJSZG5SRE1EQlpVRkYxZEVkRE1FeG9PREJMV0ZGMFpFZEJNRmxJVVhaMFF6az0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору