EN|RU|UK
 Політика України
  8243  79

 МЗС України направило Росії ноту протесту в зв'язку з візитом Медведєва до Криму

МЗС України висловило протест у зв'язку з неузгодженим з українською стороною перебуванням 25 липня ц. р. на території Криму голови уряду Російської Федерації Медведєва.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.

"Чергове відвідання посадовою особою Російської Федерації Автономної Республіки Крим, яка є невід'ємною частиною України, свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статутом ООН, Резолюцією ГА ООН А/RES/68/262 "Територіальна цілісність України", Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, іншими принципами та нормами міжнародного права.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Медведєв прилетів до окупованого Криму обговорювати будівництво доріг

Автономна Республіка Крим і м. Севастополь були, є і залишатимуться територією України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який надав належну оцінку діям російської сторони і продовжує застосовувати відповідні обмежувальні заходи", - заявили в МЗС.

Також читайте: МЗС направило Росії ноту протесту в зв'язку з переведенням Кольченка в штрафний ізолятор

Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту.Источник: https://ua.censor.net.ua/n399026
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору