EN|RU|UK
 Політика України
  39869  88

 Кабмін затвердив перелік професій, які дають право на пільговий вихід на пенсію

Кабмін затвердив нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з постановою №461 від 24 червня, Кабмін затвердив нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

До переліку входять професії з особливо шкідливими і важкими умовами праці, а також професії зі шкідливими і важкими умовами праці у сферах: гірської діяльності, підготовки руд, металургії та обробки металу, виробництва кислот і лугів, хімічного виробництва, виробництва вибухових речовин, виробництва і ремонту електричного обладнання, виробництва скла, кераміки, синтетичних волокон, паперу.

Читайте також: Підвищення пенсійного віку в меморандумі з МВФ немає, - Рева

Також до сфер, працівники яких мають право на пільговий вихід на пенсію, належать поліграфія, залізничний транспорт, робота з радіоактивними речовинами.

Згідно з повідомленням, що додається до постанови, воно буде сприяти обґрунтованому визначенню права працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, на пенсію за віком на пільгових умовах, що в свою чергу дозволить оптимізувати витрати на пільгове пенсійне забезпечення відповідної категорії громадян.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n399068
VEhrNGRrdzVReTh3V21KUmRUbEhUVEJNVUZGMVNIcFJkamxETVRCTU0xSm5aRWRYTUZrNU9EQk1URkpzZEVNMlprNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору