EN|RU|UK
 Політика України
  3386  38

 Книга Ложкіна "Четверта республіка" видана у перекладі німецькою мовою

Книга Бориса Ложкіна "Четверта республіка" тепер доступна і в перекладі німецькою мовою

Про це глава АП написав на своїй сторінці у Facebook.

"Моя книга" Четверта республіка "- про те, що Україна і Європа однаково потрібні одна одній. У своїй книзі я детально розповідаю, чим Україна цінна для Європи як економічний партнер. Сучасну Європу неможливо уявити без Німеччини. Тепер Die vierte Republik доступна і для німецькомовної аудиторії ", - написав він.

Ложкін також зазначив, що Німеччина є одним з лідерів за обсягом інвестицій в українську економіку.

"Німеччина - один з ключових економічних партнерів України. Вона входить в трійку лідерів за обсягами прямих іноземних інвестицій в нашу країну. $ 5,4 млрд в 2015 році - це, звичайно, не межа - потенціал економіки Німеччини набагато вищий. Енергетика, агросектор, транспорт, інфраструктура, аерокосмічна галузь, IT - Україні є, що запропонувати німецьким інвесторам. Наше завдання - зробити бізнес-кола Німеччини та інших країн-лідерів ЄС основними лобістами розширення загальноєвропейського ринку праці, капіталу і послуг", - зазначив глава АП.

Як повідомлялося, 18 липня Ложкін заявив, що Україна активізує роботу по залученню іноземних інвестицій, і він готовий координувати роботу в цьому напрямку. Раніше президент Петро Порошенко запропонував увійти до складу Національної інвестиційної ради виконавчому директору міжнародної корпорації Unilever Полу Полманн, а також CEO азербайджанської компанії Socar Ровнаг Абдулаєву.Источник: https://ua.censor.net.ua/n399252
VEhrdlVXMDVReXN3VEdKUmRYUkhWekJNTUhaTU9VTTJNRXd6VVhWT1Ezb3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору