EN|RU|UK
 Суспільство
  27741  115

 МЗС рекомендує українцям "ретельно зважувати" необхідність поїздок у Росію

Міністерство закордонних справ (МЗС) України рекомендує громадянам під час планування поїздок до Росії реально оцінювати наявні ризики та загрози і ретельно зважувати необхідність таких подорожей.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент консульської служби МЗС, останнім часом почастішали випадки затримання/арешту громадян України, серед особистих речей яких нібито виявлені сторонні предмети, у т.ч. наркотичні речовини, «підкинуті» третіми особами під час їх в'їзду або перебування на території РФ. У зв'язку з цим, з метою уникнення неправомірного позбавлення волі в подібних випадках, необхідно проявляти пильність та уважність у контактах з будь-якими сторонніми особами, у т.ч. з посадовими особами РФ, які уповноважені проводити митний, паспортний та усі інші види контролю", - зазначають у відомстві.

Крім того, МЗС попереджає про втягнення громадян України у незаконне перевезення наркотиків за допомогою пропозицій про працевлаштування експедиторами для доставки товару в країни ближнього зарубіжжя. Міністерство рекомендує громадянам проявляти підвищену обережність і пильність у разі отримання відповідних пропозицій від посередницьких структур або окремих осіб.

Читайте також: Зафіксовано факти порушення Росією норм міжнародного морського права, - Держприкордонслужба

Зазначеними діями, а також численними фактами неповідомлення дипломатичних та консульських установ України в РФ про затримання громадян України, незабезпечення їх невід'ємного права на зустріч з консульською посадовою особою, російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов'язання відповідно до Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року та Консульської конвенції між Україною та Російською Федерацією від 1993 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n399324
VEhrNGRrdzVRM2N3V1VSUmRHUkhTVEJaU2pnd1RFeFNiSFJETXpCTWFsSm5ibnBSZERsRGR6QlpURkpuVGtNME1FeDZVWE5PUXprd1RETlNhak42VVhaa1EzY3dXVVJSZFhSREt6QlpURkYxVGtNMk1FeG9PREJNTDFGMFpFZEJNRXhZVVhOMFF6RXdUR1pSZEdSRE9UQk1NMUpxTTNwU2FFNUhWekJNZGxKcVRrZENNRXhxVW1oT1IxY3dUSEpSYzA1SFJ6QmFZbEpxTTNwUmJrNURXREJMUlQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору