EN|RU|UK
 Суспільство
  13176  24
Матеріали за темою:

 "Заяву на контракт треба писати лише тоді, коли точно не пройдете на бюджет - не раніше 1 серпня", - заступник міністра Совсун - абітурієнтам

Рішення написати заяву на контракт абітурієнту варто приймати лише після того, як буде анульована його рекомендація до зарахування на навчання за державним замовленням - не раніше 1 серпня 2016 року.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти, таку заяву зробила заступник міністра Інна Совсун.

"У МОН надходить багато звернень від абітурієнтів щодо того, що приймальні комісії вишів пропонують абітурієнтам терміново, не чекаючи результатів конкурсу на державне замовлення, писати заяви на навчання на контракті. Немає ніяких причин цього робити, конкурс на контракт буде проводитися пізніше, тому кожен встигне подати документи, якщо в абітурієнта взагалі з'явиться таке бажання", - зазначила Совсун.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Заяви на вступ до вишів подали 574 тисячі абітурієнтів, - Міносвіти

Заяви на допуск до участі в конкурсі для вступу на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб - тобто на контракт - можна подати до 12 серпня - протягом 11 днів після опублікування списку рекомендованих до зарахування на бюджет.

Список рекомендованих на навчання за бюджетні кошти буде доступний для всіх 1 серпня. Уже тоді кожен абітурієнт знатиме, чи проходить на бюджет. З 1 по 5 серпня рекомендовані до зарахування повинні будуть принести оригінали своїх документів до ВНЗ, де вони отримали місце держзамовлення.

Цього року, якщо абітурієнт не подасть вчасно оригінали своїх документів, бюджетне місце буде просто анульовано, а не переходитиме тому, хто не пройшов на бюджет раніше.

Отже, після першого числа список зарахованих на бюджет не збільшиться, тому абітурієнти, які не пройшли, можуть не чекаючи вибирати університет для навчання на контракті.

Також читайте: "Філологія, правознавство і менеджмент", - у Міносвіти назвали найпопулярніші спеціальності вступної кампанії
Источник: https://ua.censor.net.ua/n399382
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору