EN|RU|UK
 Політика України
  2038  57

 Єдина українська помісна православна церква - запорука національної безпеки, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що єдина помісна православна церкви є запорукою національної безпеки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в його привітанні з нагоди Дня хрещення Київської Русі - України.

"Понад тисячу років тому Великий Київський князь Володимир приніс на землі Руси-України слово євангельської правди та хрещення. Цей акт об'єднав руську державу та зміцнив її навколо єдиної віри. Відтоді християнські традиції стали основою українського державотворення, а Україна - частиною європейської християнської культури. Прийняття християнства стало поштовхом до розвитку освіти, писемності, літератури, архітектури, образотворчого мистецтва та законодавства", - сказано в повідомленні.

Парубій зауважив, що духовна єдність українців - це фундамент неподільності української держави, а єдина Українська Помісна Православна Церква стане запорукою національної безпеки.

Дивіться також: Філарет: Московський патріархат організував хресний хід, щоб дестабілізувати українське суспільство. ВИДЕО

"Нині наш народ проходить важкі випробування. Це боротьба за волю та гідність нашої Вітчизни, за майбутнє наших дітей. Однак переконаний: подолавши ці виклики, ми здобудемо гідне життя та вдячність наступних поколінь українців.

Нехай Господь оберігає Україну та український народ і дарує своє благословення. Зі святом!" - сказав Парубій.  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору