EN|RU|UK
 Київські новини
  1133  0

 Київрада виділила понад 6 млн грн на оздоровлення дітей учасників АТО

Затверджено також порядок надання матеріальної допомоги членам сім'ї загиблих в АТО киян.

Київська міська рада виділила додатково 6,11 млн гривень на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції. За відповідне рішення проголосували 73 депутати при мінімально необхідних 61, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Рішенням внесено зміни в програму "Турбота. Назустріч киянам".

Зокрема, збільшуються асигнування в розмірі 6,11 млн гривень у 2016 році на забезпечення оздоровлення дітей киян-учасників АТО до 7 років у супроводі матері, батька або особи, яка їх замінює.

Також затверджено порядок надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в АТО, на виготовлення та встановлення надгробків.

Також додатково виділено 3,5 млн гривень на забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, інвалідів I і II груп, дітей війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Діти загиблих учасників АТО зможуть навчатися у вищих навчальних закладах безплатно

Збільшено видатки на матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах (3,49 млн гривень), передбачена щомісячна матеріальна допомога в сумі 3 000 гривень малолітнім і неповнолітнім дітям киян, які загинули або померли під час участі в "Революції гідності".

Усього таких дітей 15.

У рамках програми заплановано оздоровлення 113 дітей-інвалідів, хворих на церебральний параліч, на 2,1 млн гривень.

Крім того, програма доповнена пунктом про встановлення окремим пільговим категоріям населення лічильників холодного та гарячого водопостачання.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n399519
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRFNURMekJNTjFKb09VTTBNRXd6VVhaMFF6Wm1Ua041TUZwaVVYVmtSMEl3V1hwUmRYUkRLekJNVEZGMmRFZENNRXgyVW1jNVF6SXdURWhSZG5SRGVUQlpZbEpzYm5wUmEwNURPVEJaVEZGMVRrZERNRXhZVW1kT1F5c3dXVVJSZFU1SFFqQlpURkYxVGtkSU1Fd3pVWE5EUkZGMmRFTXZNRXhZVW1kT1EzY3dXV0pTYkhSSFVHWk9RekF3V21KU1ozUkROR1pPUTJFd1RHcFNiRGxEZVRCWlJGRnpUa013TUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору