EN|RU|UK
 Суспільство
  4522  30

 Кожен четвертий учасник АТО працевлаштовується на керівні посади, - Держслужба зайнятості

Чверть демобілізованих учасників АТО, працевлаштованих за допомогою державної служби зайнятості, обіймають керівні посади.

Про це заявив в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби ДСЗ.

"Понад 17 тис. учасників АТО цього року звернулися в службу зайнятості. 4,3 тис. уже працевлаштовані. Решта отримують інші послуги в службі. Наприклад, переучуються, проходять курси з підприємництва, отримують допомогу з безробіття. Але цікаво інше - серед тих, кому нам вдалося знайти роботу, чверть ми працевлаштували на посади керівників, менеджерів і законодавців. Швидше за все, це пов'язано з тим, що військові рішучіші і мають необхідні для керівників і власників бізнесу якості", - зазначив Кравченко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "У країні працевлаштовано всього 10,5 млн людей, і 40-45% з них отримують мінімальну зарплату", - глава ДФС Насіров

За його словами, понад 23% демобілізованих учасників АТО вдалося працевлаштувати керівниками, менеджерами і законодавцями. У цю цифру також входять учасники АТО, які відкрили власний бізнес за допомогою служби зайнятості, отримавши одноразову допомогу на відкриття власної справи. Ще 30% військових із числа працевлаштованих обіймають посади в обслуговуванні, експлуатації та складанні устаткування та машин. 15% стали кваліфікованими робітниками з інструментом. У сферу торгівлі і послуг пішло 10% демобілізованих військовослужбовців. Решта працюють у сільських і лісових господарствах або є технічними службовцями.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n399543
VEhrNGRrdzVSMEV3VERkUmMyUkRLekJaVEZGelNIcFJhMDVET1RCWlRGRjFUa2RETUV4WVVtZE9ReXN3V1VSUmRVNUhRakJaVEZGMVRrZElNRXd6VVhORFJGRjJkRU12TUV4WVVtZE9RM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTFVd1RGaFNaMDVETWpCWlNGRjFPVWRFTUV4aVVYTmtRM2RKVGtNek1FeEVVWFZrUXprd1dTOVNaM1JES3pCWlNGSm5kRWRY
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору