EN|RU|UK
 Економіка
  9793  11

 "КSG Agro" йде на ліквідацію, щоб "кинути" державний банк, не повернувши кредиту

Інформація про банкрутство структур агрохолдингу "КSG Agro", що належить екс-губернатору Дніпропетровщини Сергію Касьянову, підтверджується.

Про це повідомляє інформагентство ГолосUA, чиї журналісти знайшли підтвердження даних про штучний "злив" бізнесових структур Касьянова заради "кидання" на гроші держбанку і привласнення коштів у великих масштабах.

Як зазначає видання, в діяльності Касьянова можна знайти багато прикладів, пов'язаних із рейдерством і махінаціями, але особливий інтерес викликає історія з пограбуванням банку.

За даними журналістів, план дій Касьянова був такий: через свою контору СТОВ "Союз-3" оформити у державного АТ "Родовід Банк" іпотеку, взяти кредит, користуватися засобами кілька років, накопичити заборгованість у розмірі 106 744 181,84 грн і не повернути. Провернуто "справу" з неповерненням кредиту було через схему заміни об'єкта іпотеки. Це робиться в такий спосіб: неіснуючу земельну ділянку за підробленими документами спочатку передають у заставу АТ "Родовідбанк", а потім у власність у рахунок погашення боргів. У підсумку: кредит погашений, реальний актив виведений з-під іпотеки, а Касьянов нікому нічого не винен, та ще й отримав не обтяжену нічим будівлю.

Щоб утекти від боргів, ТОВ "Бізнес Менеджмент Груп" провело спробу стрімкої самоліквідації.

Але державний Родовід Банк виявився наполегливим: факт передачі неіснуючої земельної ділянки виявлено та судові тяжби тривають навколо неповернення кредиту вже шостий рік.

Як зазначають журналісти, факти причетності Касьянова до виведення ліквідного майна АТ "Родовідбанк" дійшли до потрібних вух: відомості про його дії внесені до Єдиного державного реєстру за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 ч. 5 Кримінального кодексу України (кримінальне провадження № 12012000000000054).

Але 17 травня 2016 року Постановою Господарського суду Дніпропетровської області у справі № 904/3479/16ООО "Бізнес-Менеджмент Груп" визнали банкрутом, незважаючи на судові рішення щодо кредиторських вимог АТ "Родовід Банк".

Варто зауважити, що деякі кредитори ТОВ "Бізнес-Менеджмент Груп" зареєстровані за одними і тим же адресами, а деякі кредитори і зовсім є учасниками інших кредиторів. Швидше за все, все це частина спланованої гри, спрямованої на банкрутство з метою неповернення кредитних коштів, припускає видання.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n399597
VEhrNGRrdzVRM2d3VEVSUmRtUkROakJaUkZKbk9VZERNRmxJVW1kMFEza3dURFU0TUV4SVVYTk9Remt3VEhKUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору