EN|RU|UK
 Економіка
  3949  1

 Інформація про продаж Фондом гарантування вкладів фізичних осіб 32 АЗК WOG не відповідає дійсності, - прес-служба компанії WOG

У засобах масової інформації з'явилися помилкові повідомлення про виставлення на продаж 32 АЗК WOG, купівля і/або будівництво яких були прокредитовані банком "Форум".

Прес-служба компанії WOG виступила з інформацією щодо цього факту.

У повідомленні зазначається: "
З цього приводу повідомляємо таке: банк "Форум", який на сьогодні є банкрутом і щодо якого відбувається процедура ліквідації, у минулому видав кредит на купівлю та/або будівництво 32 АЗК WOG.

 Враховуючи той факт, що банк "Форум" перебуває в стані ліквідації, право отримувати платежі за кредитними договорами та інші активи банку переходять до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. За процедурою цей Фонд виставляє на продаж право отримувати платежі за кредитами, виданими банком, що ліквідується.Також повідомляємо, що на даний момент кредитний портфель WOG у банку "Форум" є системно структурованим із чітким графіком погашення майже до 2020 року.Враховуючи викладене, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виставляв на продаж 32 АЗК WOG. Ці АЗК були, є, і, ми впевнені, будуть власністю компанії WOG. 
Водночас Фонд виставив на продаж право стягнення кредиторської заборгованості по кредиту, що є стандартною діловою практикою в таких випадках.

Окремо наголошуємо, що компанія WOG буде вживати всіх необхідних та достатніх заходів і дій задля забезпечення збереження активів і не допущення недобросовісних дій та зазіхань з боку третіх осіб.

Компанія WOG цілком впевнена у можливості виконувати свої зобов'язання і звертається з проханням до засобів масової інформації ретельно перевіряти достовірність отриманої інформації".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n399715
VEhrNGRrdzVRMUV3U21aUmIxaDZVWFk1UjBFd1REZFJkRTVEZHpCTVdqZ3dTMVJSZG5SRE9UQk1VV2N3VEZCUmMwNUhRVEJNUkZGMlpFZERNRmxRVVhOMFEzY3dURE5SZG1SSFVFbE9RM2t3VEhKUmRUbERkekJNVkZKc2RFTjU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору