EN|RU|UK
 За кордоном
  16715  139

 "Чому моя любов породжує вашу ненависть?" - представники ЛГБТ провели акцію в Санкт-Петербурзі. ФОТО

У Санкт-Петербурзі пройшла акція ЛГБТ-активістів замість забороненого прайду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радио Свобода, близько 20 осіб вийшли на Двірцеву площу з райдужними прапорами, на яких були написи "Фемінізм для всіх", "Каліцтво душі страшніше каліцтва тіла", "Чому моя любов породжує вашу ненависть?"

Читайте також: Активісти подали до міськради Одеси заявку на проведення 13 серпня маршу рівності в рамках ЛГБТ-фестивалю в місті

Після закінчення акції її учасники загорнулися в райдужні прапори і всі разом пішли в бік метро. Їх зупинили поліцейські, але активістам вдалося переконати правоохоронців, що вони не порушують Конституцію. Поліцейські обмежилися роз'яснювальною бесідою.

Також читайте: Церква повинна вибачитися перед геями і бідняками, - Папа Франциск

У зверненні, поширеному в Інтернеті напередодні акції, йдеться, що її мета - "привернення уваги суспільства і держави до проблем лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів, підтримка толерантності та рівноправності щодо соціальної групи ЛГБТ, заклик до дотримання законів, що гарантують свободу слова і право на проведення мирних маніфестацій і мітингів усіма соціальними групами громадян, включно із ЛГБТ, розширення законодавства проти дискримінації на робочому місці, заборона злочинів щодо ЛГБТ за мотивами ненависті і вимога їхнього адекватного розслідування".
Раніше міська влада заборонила ходу, метою якого було звернути увагу на дискримінацію ЛГБТ-спільноти. Організатори в своїй заявці запропонували владі вибір із семи маршрутів, але жоден з них узгоджений не був.

санкт-петербург лгбтИсточник: https://ua.censor.net.ua/p399790
VEhrNGRrdzVRM2N3VEhKU2FIUkhWekJaT1Rnd1RDOVNaMDVEZHpCTVRGRnpRMFJSZFRsSFR6Qk1WRkYxVGtNNU1FeG9PREJLZGxGck9VTlNNRXRKZERCWlNGRjJPVWRYTUV4MlVtcE9Remt3VERkU1ozUkRkMlpPUTJnd1RFUlJkbVJETmpCWlNYUXdTaTlSZEdSSFF6Qk1XRkpuVGtONE1GbFFVbWRPUTNvPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору