EN|RU|UK
 Політика України
  1713  15

 Порошенко затвердив ратифікацію Паризької угоди щодо клімату

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Паризького угоди", ухвалений Верховною Радою України 14 липня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

"Паризька угода укладена на зміну Кіотському протоколу. Угода спрямована на прискорення впровадження положень Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має на меті зміцнення глобального реагування на загрозу зміни клімату в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що Паризька угода встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, тоді як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співпраці у рамках Угоди мають бути розроблені протягом наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Угоди - Конференції Сторін, що є нарадою Сторін Паризької угоди.

Читайте також: Порошенко пропонує парламенту ратифікувати Паризьку угоду щодо клімату

"Паризька угода набере чинності, коли не менше 55 Сторін Рамкової Конвенції, на частку яких припадає щонайменше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання. На сьогодні ратифікували Угоду 19 держав світу, на частку яких припадає в сукупності 0,18% загальних глобальних викидів парникових газів", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, Паризьку угоду було укладено 12 грудня 2015 року на Двадцять першій Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписано від імені України 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку. Документ же підписали 177 країн світу і Європейський Союз.Источник: https://ua.censor.net.ua/n399962
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6WXdUSFpTYkhSRE9EQk1SRkpuYm5wU1p6bERlakJNTjFGMFRrTjM=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору