EN|RU|UK
 Спорт
  7577  9

 У Федерації хокею спростували заяву міністра Жданова

Федерація хокею України офіційно спростувала заяву міністра молоді та спорту Ігоря Жданова про те, що "думка віце-президента Георгія Зубка не є позицією Федерації".

Про це 28 липня заявив виданню Українські новини прес-аташе Федерації хокею України Юрій Кириченко.

Хокейний функціонер підтвердив, що Георгій Зубко має повне право відповідати на питання з приводу підготовки до чемпіонату світу з хокею, адже: "Георгій Зубко одноголосно обраний виконкомом федерації, головою організаційного комітету з підготовки та проведення чемпіонату світу в Києві".

Крім того, прес-аташе Федерації хокею зазначив, що, незважаючи на заяви міністра, Георгій Зубко краще за будь-кого володіє ситуацією щодо підготовки до проведення хокейного першості, тому що безпосередньо займається цим питанням.

"Місцевий оргкомітет, який власне кажучи і займається усіма питаннями, практичною роботою, ось його очолює якраз Георгій Зубко", - зазначив Юрій Кириченко.

Нагадаємо, конфлікт між міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим і повноважним представником Федерації хокею, відповідальним за підготовку чемпіонату Георгієм Зубком, розгорівся після заяв останнього про саботаж хокейної першості. Георгій Зубко відкрито заявив, що міністр бреше, коли каже, що тримає під контролем підготовку чемпіонату світу з хокею 2017.

"Нічого не готово. Досі немає навіть договору оренди київського Палацу спорту в період з 22 по 28 квітня 2017 року. У наявності саботаж. Ми вимагаємо, щоб пан Жданов особисто сприяв процесу підписання договору оренди Палацу спорту, що перебуває на балансі міністерства, для проведення чемпіонату світу і навчально-тренувального збору національної збірної команди України. Інакше ми будемо проводити масштабні акції протесту і ставити питання про його відповідність посаді, яку він обіймає", - повідомив Георгій Зубко.

У відповідь міністр молоді та спорту Ігор Жданов в ефірі одного з телеканалів заявив, що думка Георгія Зубка не є позицією Федерації хокею України, про що його нібито запевнили в самій федерації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400004
VEhrNGRrdzVSMEl3VEM5UmRuUkhRVEJaU2pnd1dWaFJkblJETmpCTVdGRjFVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору