EN|RU|UK
 Суспільство
  5412  40

 Письменник Жадан передав премію від Порошенка дитячим установам Луганщини: "Сподіваюся, в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції держави"

Письменник Сергій Жадан передасть вручену йому премію Президента "Українська книжка року" дитячим садкам і інтернатам у Луганській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це літератор заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Пане Президенте, дозвольте подякувати Вам за відзначення премією книги «Месопотамія». Нам із видавцями, книжковим клубом «Клуб сімейного дозвілля», звісно, надзвичайно приємно отримати цю нагороду. Стосунки українського мистецтва з українською владою ніколи не були простими. Не є вони простими й сьогодні - за тієї край складної ситуації, в якій знаходиться наша з вами країна. Але мені здається, що саме сьогодні і позиція мистецтва, і позиція влади мають характеризуватись словом відповідальність. Переконаний, що і представники влади, і представники суспільства рівною мірою мають нести відповідальність за те, що діється з нами всіма. Ми бачимо, що держава іноді, на жаль, не може (чи не хоче) цю відповідальність нести. В такому випадку відповідальність перекладається на нас - тих, хто цю владу обрав", - зазначив він.

"Саме тому ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам за цю премію і передати її на потреби дитячих закладів Луганської області. Ми з друзями-волонтерами вже певний час допомагаємо дитячим садочкам та інтернатам на Луганщині, тож радо передамо і ці кошти дітям, сподіваючись на те, що в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції державних органів, оскільки держава буде сумлінно й ретельно виконувати свої обов'язки, виходячи, передусім, з почуття тієї таки відповідальності. Це наша країна, і відповідати за неї маємо всі разом", - пише Жадан.

Нагадаємо, днями Президент Петро Порошенко підписав указ "Про присудження щорічної премії Президента України "Українська книжка року". У 2016 році звання лауреата премії в номінації "За видатні досягнення в галузі художньої літератури" присуджено Сергію Жадану за книгу "Месопотамія" і видавництву "Клуб сімейного дозвілля", яке видало книгу.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n400008
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS1lsRnpUa013TUV4RVVYWlRPSFl3VEZSUmRVNUhRekJaTDFKb09VTTBNRXhyWnpCWlNGRnpUa013TUV3M1VYVnVlbEYxZEVNNU1FeHFVWE01UXpSbVRrTXZNRmxFVVhSa1F6Z3dXbUpTYWpONlVteDBRemt3V1V4UmRHUkhRVEJNTTFGelRrZERaazVEWWpCWlVGRnpPVU4zTUV3elVtbGtRelF3VEROUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору