EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  2095  4

 60% закуплених через міжнародні організації ліків вже надійшли в регіони, - Розенко

Станом на сьогодні близько 60% лікарських препаратів і вакцин, закупівлі яких здійснювалися через міжнародні організації, вже в областях.

Про це на брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням прес-службу Кабміну.

"Варто зазначити, що ще 2,5 місяця тому ця програма була виконана лише на 8-10%. На сьогодні вже близько 60% контрактів укладено і понад 60% ліків і вакцин уже в областях. Однак цю роботу необхідно негайно завершити", - сказав він.

"Більше того, вже час розпочинати нову процедуру закупівлі вакцин і лікарських засобів 2016 року. Але при цьому потрібно виправити попередні помилки, щоб не було знову такої ситуації, коли по півроку після того як закупівлі відбулися, ліки і вакцини не потрапляють у регіони", - підкреслив Розенко.

"Очевидно, що ми будемо вносити певні корективи насамперед у договірні зобов'язання з постачальниками і міжнародними організаціями, щоб забезпечити своєчасне і в повному обсязі виконання замовлень держави на закупівлю ліків", - резюмував віце-прем'єр-міністр.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n400013
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXgyVW14MFF6WXdUR2c0TUV4bVVYTk9Rell3V1ZCUmRqbEhWekJNVEZGMU9VZFg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору