EN|RU|UK
 Економіка
  9878  59

 У розвиток Platinum Bank інвестують 1 млрд грн, - новий акціонер

Розроблений топ-менеджментом Platinum Bank план капіталізації фінансової установи розрахований на песимістичний прогноз розвитку ринку і має на увазі інвестиції в розвиток активу на рівні 1 млрд. грн.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив бізнесмен Борис Кауфман, який сьогодні, 1 серпня, подав у НБУ документи на отримання дозволу придбати пакет з 75%+1 акція Platinum Bank.

"Топ-менеджмент уже підготував план капіталізації. Оцінивши всі варіанти і взявши за основу песимістичний прогноз, було вирішено інвестувати в банк близько 1 мільярда гривень. Далі будемо дивитися по ситуації", - заявив Борис Кауфман.

За його словами, рішення про консолідацію у власних руках контрольного пакета Platinum Bank продиктоване вигідною пропозицією та успішною стратегією роботи фінансової установи (зокрема, в сегменті споживчого кредитування).

"Зараз складна ситуація на фінансовому ринку і в цілому в економіці. Банківська система не стала винятком, і на сьогоднішній день у всіх банків проблеми з недостатнім рівнем капіталу. Але ті банки, які покажуть фінансову стійкість і зуміють пережити нинішню кризу, матимуть хороші можливості для подальшого розвитку. Звичайно, ці вкладення можуть бути ризиковані, але я з оптимізмом дивлюся в майбутнє", - зазначив бізнесмен.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400036
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRNVEJaU0ZKbmRFTTBNRmxpVW14MFIxaG1Ua05tTUV4MlVYTk9SME13VEdwUmRtUkhSREJNZDJjd1NraFJjMDVET1RCTWJ6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору