EN|RU|UK
 Політика України
  5282  18
Матеріали за темою:

 ЦВК зареєструвала народними депутатами Ричкова, Шахова і Богдана

1 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому було прийнято рішення про реєстрацію народними депутатами трьох осіб, які набрали найбільшу кількість голосів на довиборах у Раду.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ЦВК.

У повідомленні зазначається: "На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування з позначкою "Уточнений" Комісія встановила результати проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року в ОВО № 114 і № 151.

Відповідно до закону, народними депутатами України в цих округах обрано: в ОВО № 114 - Шахов Сергій Володимирович, 1975 року народження, освіта вища, директор ТОВ "Шахов Сергій Володимирович", проживає в місті Кадиївка Луганській області, член Політичної партії "Наш край", суб'єкт висування - Політична партія "Наш край"; в ОВО № 151 - Богдан Руслан Дмитрович, 1972 року народження, освіта вища, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", суб'єкт висування - політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Відповідні протоколи ЦВК про результати виборів підписали всі присутні на засіданні члени Комісії.

Таким чином Комісія завершила підбивання результатів проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року, які відбулися в семи одномандатних виборчих округах.

Наступними постановами Комісія зареєструвала народних депутатів України Ричкова Т. Б., Шахова С. В. і Богдана Г. Д., обраних в ОВО № 27, 114 і 151 відповідно. Крім того, внесено зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України в ОВО № 23, 114, 206 на 2016 рік.

На завершення засідання, розглянувши подання Української партії "Зелена планета" про заміну члена ОВК, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України в ОВО № 27, утвореної відповідно до постанови ЦВК від 27 травня 2016 року № 143".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЦВК зареєструвала трьох нардепів, обраних на довиборах у Раду
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400038
TUV4VVVYWjBRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVEwUlJjMmxFVW1kT1EzY3dURlJTWjNrNGRqQkxSRkYxVGtkSU1FeHlVWFowUTNrd1RFRjJURGxEYlRCS1RGRnRaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору