EN|RU|UK
 Політика України
  11359  21

 Служба автодоріг саботує капітальні ремонти, - Резніченко

Перші 2 місяці літа минули, а Служба автомобільних доріг так і не розпочала капітальні ремонти. Траси на Кривий Ріг і Миколаїв залишаються зруйнованими, а САД затягує з вибором підрядника. Служба фактично саботує капітальні ремонти доріг у Дніпропетровській області.

Про це йдеться у повідомленні департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Дніпропетровської ОДА.

Читайте також: Омелян про ремонт доріг: "Дива не буде - 19 мільярдів покриють лише кілька відсотків від потреб України"

Майже 400 мільйонів гривень виділила держава Службі автомобільних доріг на капітальні ремонти трас Дніпропетровщини. Кілька місяців САД затягувала проведення тендерів та вибір підрядника, який ремонтуватиме дороги. Зараз тендери на ремонт двох доріг провели, але договір на проведення ремонтів досі не підписали.

У Дніпропетровській ОДА вважають роботу САДу неефективною. Служба не змогла вчасно провести тендери і відремонтувати дороги. Голова регіону Валентин Резніченко переконаний, що розпочинати капітальний ремонт автодоріг восени - нераціонально і непрофесійно.

"Дніпропетровська ОДА цього року кардинально змінила підхід до ремонту доріг у регіоні - основний акцент на капітальний ремонт. З обласного бюджету виділено понад 500 млн гривень на реконструкцію комунальних доріг. Проблемними залишаються міжміські дороги і траси національного значення. За них відповідає Служба автомобільних доріг. Вона досі не розпочала капітальний ремонт. Це саботаж роботи і безвідповідальне ставлення до своїх обов'язків", - підкреслив голова регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА закликає Міністерство інфраструктури України й Укравтодор втрутитися в роботу підвідомчої структури і за потреби ухвалити кадрові рішення.

40% комунальних доріг Дніпропетровщини, на яких заплановано ремонти цього року, вже відремонтували. Роботи за рахунок обласного та місцевих бюджетів тривають. Дніпропетровська ОДА цього року зробила акцент на капітальному ремонті. Це дозволить за кілька років привести комунальні дороги області в порядок. Проблемними залишаються міжміські дороги і траси державного значення, які перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Цього року мали відремонтувати траси Кривий Ріг - Миколаїв, Знам'янка - Луганськ - Ізварине. Роботи на цих дорогах досі не розпочали.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n400132
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURlJSZG5SSFFUQk1OMUZ6T1VNMFprNURWVEJNTTFKc2RFTXZNRmxFVVhaMFF5OHdURmhTWjNSSFFUQk1OMUZ6ZEVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору