EN|RU|UK
 Політика України
  14892  77

 "Містер Трамп говорить багато всього і, можливо, якщо він буде обраний президентом, не діятиме щодо багатьох із цих питань", - Хербст

Близькі до Трампа люди вкажуть йому на безвідповідальність і суперечливість визнання анексії Криму Росією.

Дональд Трамп у разі його перемоги на президентських виборах навряд чи реалізує свої заяви щодо визнання анексії Криму Росією, проте його президентство може привести до погіршення відносин США з Європою, а також до ослаблення політики щодо реваншистських настроїв Кремля. Про це в коментарі LB.ua в рамках проведеного опитування заявив Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні (2003-2006), директор Євразійського центру ім. Д.Патрічіу при Атлантичній раді (США) Джон Хербст, коментуючи заяву кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, передає Цензор.НЕТ.

"Містер Трамп говорить багато всього і, можливо, якщо він буде обраний президентом, він не діятиме щодо багатьох із цих питань. Але, судячи з того, що він сказав, його президентство може вести куди більш слабку політику щодо реваншистських настроїв Кремля", - сказав Джон Хербст.

Екс-посол нагадав, що Дональд Трамп говорив "своєрідні, необізнані і безвідповідальні речі про Росію, Україну і НАТО". "Якось він стверджував, що Росія не вторгалася в Україну, хоча Росія і "анексувала" Крим. Сьогодні він намагався піти від цієї заяви. Він також публічно висловлював сумніви щодо захисту союзників по НАТО від агресії, якщо вони не витрачають 2% ВНП на оборону. Це безвідповідально і навіть небезпечно", - вважає Хербст.

Він не зміг відповісти, чи існує ймовірність того, що в разі обрання Трампа президентом США Вашингтон перегляне свою позицію щодо Криму аж до визнання його російським. "Складно сказати. Чинити так було б безвідповідально і суперечливо. Підозрюю, що будуть близькі до містера Трампа люди, які вкажуть на це. Але хто знає, яким буде його остаточне рішення", - сказав він.

При цьому Хербст вважає, що в разі перемоги Трампа відносини США і Європи можуть ускладнитися. "Містер Трамп добре відгукувався про націоналістичних силах в Європі, які у Великобританії привели до "брексіту". Якщо він як президент буде проводити політику, що заохочує ці сили, відносини США з ЄС ускладняться", - вважає екс-посол.

Відповідаючи на питання про те, як у цій ситуації поводитися Україні, Джон Хербст сказав: "Українським лідерам варто продовжувати оборонну політику, що полягає в блокуванні нинішньої агресії Москви; прийняти закони для проведення виборів на окупованих територіях, але за умови, що всі російські війська й обладнання будуть виведені з цих територій; і проводити реформи енергійніше, ніж це робиться зараз".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n400148
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSY0dSRE1UQlpSRkZ6WkVkQ01GbEtPREJMVEZKblRrTjNNRXg2VVhaNU9IWXdURXhSZFU1RGVEQk1OMUpuVGtNMFprNURZVEJaUkZGMVRrTTRaazVEYURCTGFsRnJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору