EN|RU|UK
 Економіка
  17377  218

 Нардеп Олексій Савченко пропонує залишити пільги тільки для найменш забезпечених громадян

Пільги та додаткові соціальні виплати від держави повинні отримувати тільки ті громадяни, які є дійсно незаможними і реально потребують підтримки.

Таку думку в інтерв'ю "Gazeta. Ua" висловив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань бюджету, член фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Савченко.

"У нас по всій країні понад 20 млн пільгових статусів, тобто людей, які тим чи іншим чином отримують або можуть претендувати на отримання всіляких пільг від уряду на суму, за різними оцінками, від 300 до 500 млрд грн на рік. Природно, цих грошей немає, і звичайно ж, цей підхід потрібно переглядати", - зазначив О. Савченко.

За його словами, за попередні десятиліття попередники нинішньої влади, щоб сподобатися виборцю, до кожного свята вводили доплату по 100-200 грн різним категоріям населення.

"Конституція ж забороняє скорочувати наявні права громадян. Тому щороку Кабмін програє десятки судових позовів і точково покриває людям всі "призначені" виплати. Але погляньмо правді в очі: країна не заробляє стільки грошей, щоб покривати всі соціальні потреби. Тому потрібно інвентаризувати, хто дійсно потребує додаткового фінансування, залишити найменш забезпечені категорії", - підкреслив депутат.

Він також додав, що необхідно чітко інвентаризувати послуги, які надає держава, і визнати, наприклад, що медицина повністю безплатною може бути виключно для малозабезпечених.
"Решта мусить сплачувати страхові внески. Звичайно, сьогоднішня система медичного забезпечення цьому всіляко чинить опір, тому що можна продовжувати "пиляти" бюджети на ліжко-місця, де ніхто не лікується. Але вже сьогодні досвід закупівлі ліків через міжнародні організації показує: систему можна і потрібно ламати, при чому якнайшвидше", - резюмував депутат.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n400157
VEhrdlVXOWtRM2N3VEV4U2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWlRCTWRsRjBaRU0yTUZsSVVteDBRelZNZVM5UmRqbEhWekJNZGxKcVRrTjZNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору