EN|RU|UK
 Суспільство
  3294  51

 Адвокати українського бізнесмена Кобалева заявляють про необґрунтованість арешту їхнього підзахисного

В'ячеслав Кобаль є громадянином України, і, як будь-який інший громадянин нашої країни, не може бути екстрадований, тому до нього не можна застосовувати запобіжні заходи як тимчасовий екстрадиційний арешт.

Про це сьогодні в ході прес-конференції захисників підприємця В'ячеслава Кобалева (Платона) заявив адвокат, представник юридичної фірми "Правовест" Денис Шкіптан, передають Українські новини.

За його словами, Печерський районний суд, який прийняв 28 липня 2016 року ухвалу про тимчасовий арешт Кобалева (Платона), "не зміг впоратися з належним трактуванням імперативних норм права".

Також, додав адвокат, безліч порушень було допущено правоохоронними органами під час затримання його підзахисного. "Вважаємо дії правоохоронних і судових органів України неприпустимими, неправомірними і, звичайно ж, будемо їх оскаржувати", - зазначив Денис Шкіптан.

Захист В'ячеслава Кобалева впевнений, що за тимчасовим арештом їхнього підзахисного ховаються політичні мотиви. "Кобаль є громадянином України з 2002 року. Це явний факт, який належним чином підтверджений. А держава Україна не має права відмовити в захисті й дотриманні прав громадянина, в тому числі в захисті від агресії щодо нього з боку іноземної держави", - наголосив Шкіптан .

Адвокати констатують, що Печерський районний суд міста Києва був зобов'язаний відхилити клопотання прокурора про тимчасовий арешт Кобалева після встановлення його українського громадянства. Захист уже подав апеляційну скаргу на рішення Печерського районного суду й сподівається на незаангажованість Апеляційного суду.

Нагадаємо, В'ячеслав Кобаль (Платон) був затриманий співробітниками Генпрокуратури і СБУ з метою арешту і подальшої екстрадиції до Молдови для притягнення до кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 5 ст. 190 (відмивання грошей) і ч. 3 ст. 243 (шахрайство в банківській сфері) Кримінального кодексу Молдови. На думку адвокатів, рішення про винність В'ячеслава Кобалева в будь-якому із злочинів відсутнє, а підозри побудовані на домислах і припущеннях, доказів будь-якої провини Кобалева в інкримінованих кримінальних злочинах немає.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400175
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVWFJrUXpZd1dVaFNaM1JIUVRCTVJGRjBUa00wTUZsaVVteDBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору