EN|RU|UK
 Політика України
  8964  103

 Порошенко підписав закон про розвиток вітчизняного літакобудування

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб’єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба очільника держави.

Закон був ухвалений Верховною Радою України 14 липня 2016 року.

Зазначено, що закон спрямований на створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного літакобудування та передбачає внесення змін до законів України "Про розвиток літакобудівної промисловості", "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" та Декрету Кабінету Міністрів України "Про впорядкування діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, створених за участю державних підприємств".

Також читайте: "Антонов" відсудив у російського авіазаводу "Авіакор" майже $3 млн, - юристи

Реалізація Закону дозволить підвищити конкурентоспроможність та обсяги виробництва вітчизняної авіаційної техніки, сприятиме залученню нових технологій та інвестицій у проекти українських підприємств і забезпечить створення нових робочих місць.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n400224
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dURXhTYkhSRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURNekJNUkZGMWRFTXJNRXd4T0RCTWRsSnNkRWRETUV4RVVYVm5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору