EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  3314  56

 Низький рівень вакцинації України веде до можливих спалахів інфекційних захворювань. Це питання нацбезпеки, - заступник голови МОЗ про скликання засідання РНБО

З постачанням ліків ситуація в Україні критична. Останні кілька днів т.в.о. міністра Шафранський із незрозумілих причин не підписував довідки, згідно з якими вироби медичного призначення для онкохворих дітей, хворих на туберкульоз, тести для ВІЛ-інфікованих не могли бути ввезені на територію України і перебували на митниці. Новому в.о. міністра Супрун довелося терміново вирішувати це питання.

Низький рівень вакцинації України веде до можливих спалахів інфекційних захворювань. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик, коментуючи інформацію про те, що Міністерство охорони здоров'я ініціює засідання РНБО через низький рівень вакцинації дітей, - передає Цензор.НЕТ.

"Ініціатива щодо скликання засідання РНБО ухвалили ще на розширеній колегії, яку проводили в МОЗ за участю вченої ради міністерства. Я думаю, що це цілком правильний крок. Щодо постачання ліків, ситуація критична. Останні кілька днів тимчасовий виконувач обов'язків міністра пан Шафранський із незрозумілих причин не підписував довідки, згідно з якими вироби медичного призначення для онкохворих дітей, хворих на туберкульоз, тести для ВІЛ-інфікованих не могли бути ввезені на територію України і перебували на митниці", - пояснив він.

Також читайте: МОЗ ініціює засідання РНБО з питання вакцинації в країні

Ілик розповів, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун змушена була швидко переоформлювати документи, оформлювати на себе право підпису - це тривало один день, і вчора всі 20 довідок було підписано і розблоковано постачання ліків не тільки з митниці, а й зі складів МОЗ, і підписано необхідний пакет документів.

"Стратегія одна. Проблема вакцинації - це питання національної безпеки України. Такий низький рівень вакцинації Україна робить її небезпечною в рамках і внутрішньої, і зовнішньої політики. Такий рівень веде до можливих спалахів інфекційних захворювань", - резюмував він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": МОЗ відкриє кол-центр для консультацій із лікарем і впровадить запис на прийом у поліклініки через інтернет, - в.о. міністра Супрун
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400232
VEhrNGRrdzVRM2t3VEVSUmRYUkhSekJNYWxGMlpFTjNaazVETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxTTNwU2JIUkRPVEJaVkZGMFpFTTJNRmxpVW14MFIxaG1Ua014TUV3dlVteDBRekF3VEZoUmRrNUhWekJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTVpsRjBUa01yTUZsRVVYWjBRM2xLT1VkUVprNURaekJLTTFGclpFTmw=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору