EN|RU|UK
 Політика України
  3764  13

 Нацгвардія перейде на натовську структуру управління до кінця 2017

У Національній гвардії України затверджено дорожню карту розвитку НГУ до 2020 року.

Про це повідомляє керівник Міжнародного проекту "Центр підготовки "PATRIOT", головний спеціаліст відділу євроатлантичної інтеграції та двосторонніх зв'язків управління міжнародної співпраці ГУ НГУ Костянтин Паршин, - повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі "PATRIOT".

Дивіться також: Міноборони США передало Нацгвардії України 5 автомобілів Ford Ranger Truck. ФОТОрепортаж

Експерт інформує, що командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров затвердив "План дій щодо реалізації заходів, передбачених стратегічними державними документами на 2016-2020 роки", в якому окреслено основні етапи розвитку НГУ на найближчий час, а також вказано контрольні точки реформи. При цьому найважливіші зміни планують на наступний рік.

Зокрема, документом передбачено, що до кінця 2017 року в Нацгвардії мають скоригувати положення про організаційно-штатну структуру Головного управління НГУ, територіальних управлінь, а також з'єднань і військових частин. Такі самі терміни встановлено і для переходу на нову структуру управління, котра відповідає стандартам НАТО (G-structure).

Також до кінця 2017-го "Планом розвитку НГУ" передбачено реформу системи управління на особливий період. Мають намір оптимізувати чисельності пунктів управління, переобладнати й адаптувати їх систем управління і зв'язку, створити мобільні пункти управління. "У підсумку ми суттєво підвищимо ефективність роботи центрів управління, а також підвищимо рівень захисту інформації, яка циркулює в цих центрах", - зазначає Костянтин Паршин.

Крім того, Костянтин Паршин повідомив, що до кінця 2017 також планують розгорнути центр підготовки інструкторів та обладнати навчальні центри НГУ необхідною кількістю тренувальних модулів. "До 2020 року ми плануємо масово запровадити сучасні системи навчання особового складу та військових підрозділів. Для цього, наприклад, заплановано закупити систем симуляції бою типу "MILES", - пояснює військовий експерт.

Також наступного року в Нацгвардії створять систему вивчення іноземної мови, що дозволить підняти рівень володіння англійською серед офіцерського складу і молодших командирів до рівня SLP 2222 у відповідності зі стандартом НАТО STANAG 6001.

"Затвердження дорожньої карти і контрольних точок, які вона передбачає, - це чудовий доказ того, що реформи можна проводити оперативно й ефективно. Найважливіше: поставлено за мету в максимально стислі терміни домогтися істотних змін на основних напрямках, таких як управління, підготовка і контроль", - зауважує керівник Міжнародного проекту "Центр підготовки "PATRIOT" Костянтин Паршин.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400238
VEhrNGRrdzVRMlF3U2tSUmIzUkRaV1pPUTJRd1RFUlNhSFJIVnpCTU4xRjJaRU4zTUV4MlVtcE9Remt3VEVGbk1FeFFVWE4wUTNjd1dVUlJkRTVIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору