EN|RU|UK
 Політика України
  3665  20
Матеріали за темою:

 "У них є від мене повний "карт-бланш" у роботі", - Деканоідзе про роботу поліцейських-омбудсменів

Нові поліцейські-омбудсмени повинні допомагати виявляти порушення прав людини зсередини системи, на що отримали повну свободу дій у рамках своїх повноважень.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС, про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Таку позицію Деканоідзе озвучила під час зустрічі, присвяченої шляхам впровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення прав людини в поліцейській діяльності.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна - це "рай" для злодіїв у законі через неефективне законодавство, - Деканоідзе

У ході заходу керівництво нещодавно створеного Управління забезпечення прав людини Національної поліції України представило основні напрямки розвитку служби. Крім того, були озвучені перспективи формування "Дорожньої карти", яка передбачає досягнення європейських стандартів захисту прав людини безпосередньо в поліції.

За словами Х. Деканоідзе, головне, щоб нові поліцейські-омбудсмени добре розуміли потреби людей. Для цього потрібно багато вчитися і працювати над собою. Тому з метою постійного підвищення професійного рівня для цієї категорії поліцейських планують проводити тренінги. У роботі поліцейських могли траплятися помилки і проблеми, однак у відомстві працюють над їх розв'язанням. Для вирішення проблем поліцейські омбудсмени матимуть необхідні повноваження і будуть незалежними від керівників територіальних підрозділів поліції.

Також читайте: Розслідування загибелі Шеремета буде для мене справою честі, - Деканоідзе

"Мої двері для них завжди відкриті. У них є від мене повний "карт-бланш" у роботі", - наголосила вона.

Заступник глави Нацполіції України Костянтин Бушуєв зазначив, що у відомстві взяли за пріоритет формування інституту уповноваженого з прав людини з числа молодих людей, незаангажованих досвідом роботи в міліцейській структурі.

"Для нас важливим є виховання носіїв нової філософії функціонування поліції", - наголосив К. Бушуєв.

Для підготовки фахівців у Нацполіції планується провести масштабні тренінги для працівників новоствореного управління. Пізніше вони як тренери будуть проводити заняття у сфері забезпечення прав людини з особовим складом територіальних підрозділів поліції.

Читайте також: Деканоідзе спростувала чутки про намір піти у відставку
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400364
TUV3elVYWjBRM2t3VEVGbk1Fd3ZVWFowUXpjd1dtSlNhSFJIVnpCWk9IWk1PVU5WTUV4WVVYVjBRM2N3VEROUmRuUkhWekJNVkZGME9VTXhUSGt2VVhaMFF6Z3dURWhTWnpsRE1EQlpTRkYyVGtNeE1Fd3dQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору