EN|RU|UK
 Події
  7645  116

 Ми "розпочнемо обговорення з цього приводу", - канцлер Австрії Керн пропонує припинити переговори з Туреччиною про вступ до ЄС

Канцлер Австрії Крістіан Керн заявив, що він почне дискусію серед європейських глав урядів, щоб припинити переговори з Туреччиною про вступ до Європейського Союзу через дефіцит демократії та економічні проблеми.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

Керн назвав переговори про вступ Туреччини в ЄС "дипломатичною фікцією".

"Ми знаємо, що демократичних стандартів явно недостатньо, щоб виправдати приєднання (Туреччини) ... Економічне питання принаймні настільки ж важливе, оскільки рівень турецької економіки занадто далекий від середнього в Європі", - сказав він.

Коли його запитали, чи Австрія пропонуватиме припинити переговори про вступ на засіданні Європейської ради 16 вересня, Керн сказав, Австрія "розпочне обговорення з цього приводу. Ми попросимо альтернативну концепцію."

Європейські лідери висловили стурбованість з приводу репресій президента Туреччини Таїпа Ердогана щодо дисидентів, після невдалої спроби державного перевороту, назвавши ідею страти в Туреччині червоною лінією, після якої приєднання до ЄС неможливе.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору