EN|RU|UK
 Політика України
  2560  18

 Закон про держслужбу дає можливість залучати нових професіоналів, які реально хочуть служити державі, - Гройсман

Максимальна користь закону про державну службу в поділі політичних і адміністративних посад.

Як передає Цензор.НЕТ, про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Закон про держслужбу дуже важливий. Нам необхідно залучити на держслужбу людей, які реально хочуть служити державі і суспільству. В нинішніх важких умовах це схоже на мобілізацію. Нам потрібні і ті, хто має збережені раніше доходи, і готовий прийти і боротися за країну", - сказав прем'єр.
Він зазначив, що стара бюрократична система намагається затримати реформи, затягуючи прийняття рішень і зводячи нанівець ініціативи.

Читайте також: До складу Комісії, яка буде призначати і звільняти держслужбовців категорії "А", увійшли 4 представники громадськості, - організатор конкурсу Юрчишин

"Я бачу максимальну користь закону про держслужбу в розділенні політичних і адміністративних посад, відбір через публічну процедуру конкурсу, а не за знайомством. Такі люди і будуть агентами змін на місцях і, коли їх набереться критична маса, тоді боротьба проти старої системи вдасться. Адже у нас є розуміння того, які реформи соціального захисту, медицини, та в інших сферах необхідно проводити, і його необхідно реалізувати", - наголосив В. Гройсман.

Нагадаємо, 1 травня, в Україні набув чинності закон про державну службу, який був оприлюднений в газеті "Урядовий кур'єр" 3 лютого 2016 року.

Закон передбачає такі реформаторські новації: вступ на всі посади державної служби відбуватиметься тільки за конкурсом на основі особистих якостей і досягнень кандидатів на посади, виключаються будь-які корупційні механізми під час вступу та проходження державної служби, державна служба стане деполітизованою, встановлюється прозора модель оплати праці, розроблена з урахуванням кращого європейського досвіду, вводиться компетентнісного модель управління людськими ресурсами, оцінка результатів роботи державних службовців, їх кар'єрна мотивація, підвищуються кваліфікаційні вимоги.

Також читайте: В Україні набув чинності новий закон про держслужбу
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400427
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVEzY3dUSEpSZG5SRE9XWk9RekF3VEZoU1owNURNakJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1F5c3dURXhTYUhSSFZ3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору