EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  115058  291

 Війна на Донбасі закінчиться ганьбою для Росії. Ми змушені будемо піти, так само, як пішли з Афганістану, - Невзоров. ВIДЕО

Донбас - це прокляття Росії.

Російський журналіст Олександр Невзоров вважає, що гібридна війна на Донбасі закінчиться ганьбою для Російської Федерації. Про це він заявив у інтерв'ю Ехо Москви, передає Цензор.НЕТ.
...

"Ми розуміємо, що Донбас - це прокляття і біда Росії. Адже Донбас втягнув і продовжує втягувати Росію в абсолютно ідіотську й ганебну авантюру. Адже ми звідти змушені будемо піти, так само, як ми пішли з ганьбою з Афганістану, так само , як ми йшли з усіх схожих точок. Зрозуміло, що закінчиться не поразкою, не перемогою, а просто ганьбою", - зазначив Невзоров.

Читайте також: Росія не відкидає "великої війни" і стягує до кордону з Україною військових, ракети і літаки, - Gazeta Wyborcza

"Я кажу про Лугандон, про ось цю донбаську історію, оскільки вона мене гризе, свердлить і не дає мені спокою. Я ж розумію, що зараз усі ці люди з Росії, які пройшли лугандонські окопи і лугандонські бараки, адже вони пройшли не школу навіть, а якийсь університет сепаратизму, так? Вони на своєму прикладі переконалися, що сепаратизм - це так легко. Треба лишень захотіти, нажертися і взяти в лапи автомат Калашникова, так? Ось до чого це призведе в Росії, коли вся публіка , яка натренувалася в сепаратизмі, саме в сепаратизмі, і переконалася, що сепаратизм - це дійсно дуже просто, як будь-що деструктивне, як будь-яке руйнування - це дуже просто. І тепер ці всі вихідці з університету сепаратизму волею-неволею свої сепаратистські звички почнуть тягнути в Росію. І тоді та влада, яка так довго підгодовувала мерзенну донбаську війну ракетами, гречкою, виродками, кримінальниками, технікою і соляркою, ось тут вона почне до крові чухати собі карк і замислюватися над тим, що ж вона наробила", - додав він.

"Не забувайте, що ми зараз говоримо не про якісь конкретні реальні ситуації, йдеться про методику, про відчуття незвичайної простоти цієї справи, як можна від будь-якої країни відкушувати і відламувати якісь території там, де трохи ослабла держава . Адже не все життя будуть марширувати залізні золотови, і не все життя лапа Кремля буде така чіпка й жорстока, як сьогодні. Так, ми чудово знаємо, що ця лапа слабшає, паралізується, відсихає, що з нею відбувається безліч усяких дивовижних метаморфоз. І тоді всі ці люди, які знають простоту створення сепаратистських ситуацій, напевно застосують свої знання на практиці. Ми кажемо тільки про це. А схвалення (громадськості. - Ред.) - ну, що схвалення? Ми ж знаємо, що публіка, ті самі 80 або 96 відсотків, вони ж взагалі покірні, вони покірні будь-якій ситуації. І запевняю вас, після того, як Донбас буде звільнено, ймовірно, від кримінальників, котрі його захопили, всі ті, хто сьогодні ридає про любов до нових республік, піднімуть жовто-блакитні прапори і заспівають про те, яка Україна велика й сильна ", - пояснив Невзоров.

"Я спостерігав із великим задоволенням, як героїв Донбасу, героїв Лугандона в Москві недавно судили і засудили на вісім років за спробу вимагання грошей у банку "Югра", якщо не помиляюся. Це лугандонці приїхали в Москву, і, знову-таки, всі у своїх нашивки, у своїх андріївсько-лугандонських прапорах і колорадських стрічках, почали трусити бідний банк "Югра", вимагаючи з нього триста мільйонів", - зазначив російський журналіст.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v400439
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRGVEQk1OMUYxWkVNck1FeE1VWFZPUXpabVRrTjVNRnBpVVhWa1F6a3dURUk0TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmMwNUhSekJhWWxKcU0zcFJiWFJIUVRCTVdGRjJUa00zTUZsNE9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbW96ZWxGc1RrTXJNRXd6VVhOa1EzY3dXVVU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору