EN|RU|UK
 Економіка
  4500  3

 На реконструкцію дніпровських шлюзів буде виділено 105 млн грн, - Омелян

Міністерство інфраструктури України запланувало фінансування реконструкції дніпровських шлюзів із фонду бюджетної підтримки від ЄС у розмірі 105 млн гривень.

Таке рішення було прийнято після оприлюднення звіту американських інженерів, які завершили технічне обстеження 5 шлюзів на Дніпрі і констатували незадовільний стан об'єктів і необхідність термінової реконструкції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Мінінфраструктури.

"Американські інженери завершили технічне обстеження 5 шлюзів на Дніпрі, висновки звіту - це незадовільний стан об'єктів і необхідність термінової реконструкції. Для вирішення цього питання Міністерством заплановано фінансування з фонду бюджетної підтримки від ЄС у розмірі 105 млн гривень, щоб уникнути екологічної небезпеки. Зараз Міністерство інфраструктури спільно з Міжнародними фінансовими організаціями та партнерами розробляє план дій щодо довгострокової програми реконструкції шлюзів на Дніпрі", - повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Також міністр підкреслив, що допомога міжнародних партнерів вкрай важлива для України: "Ми вдячні за допомогу з професійною оцінкою стану шлюзів на Дніпрі, яка відбулася з участю американських інженерів і українських фахівців, так і за фінансову підтримку, за допомогою якої ми можемо реалізувати важливі для галузі і суспільства проекти", - заявив Омелян.


днепровские шлюзы
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400470
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VZEJNRXhZVVhWMFF5c3dURE5TWjJSSFF6QlpSRkpuT1VNMk1GbGlVbXgwUjFCbVRrTmpNRnBpVVhaa1IxY3dURE5TYUU1SFFUQk1SRkpuWkVkRE1GbEVVbWM1UXpZd1dVeFNaemxIUVRCTWFEZ3dTbFJSZG1SSFZ6Qk1MMUpuVGtNcg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору