EN|RU|UK
 Спорт, Фоторепортаж
  12386  63

 Російську спортсменку Каніськіну, яку позбавили через допінг срібної нагороди Ігор у Лондоні, призначили заступницею директора спортшколи олімпійського резерву. ФОТО

Олімпійська чемпіонка Пекіна зі спортивної ходьби Ольга Каніськіна, позбавлена через допінг срібної нагороди Ігор у Лондоні, призначена заступником директора спортивної школи олімпійського резерву в Саранську.

Новину про призначення Каніськіної підтвердив агентству "Р-Спорт" міністр спорту Мордовії Володимир Кірєєв, пише ВВС, - передає Цензор.НЕТ.

Спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики в Саранську - колишній Центр олімпійської підготовки зі спортивної ходьби імені Віктора Чегіна. Школу перейменували на тлі масштабного допінгового скандалу з вихованцями Чегіна.

Також читайте: За відсторонення Росії від Олімпіади-2016 виступили 19 країн

мутко каниськина
Міністр спорту Росії Віталій Мутко й Ольга Каніськіна.

Завдяки цьому призначенню Каніськіна повернеться на колишнє місце роботи: до 2015 року вона була директором ЦОП імені Чегіна, але внаслідок допінгового скандалу покинула його. Нинішня директор школи Віра Начаркіна відмовиласякоментувати призначення заступниці, - повідомив спортивний аналітик Олексій Зубаков.

П'ятьох вихованців ЦОП, серед яких і Каніськіна, та двох інших олімпійських чемпіонів на початку року дискваліфікували на терміни від трьох років до довічного. Каніськіна і Валерій Борчин тоді зберегли золоті нагороди Олімпіади 2008 року в Пекіні, проте золото Сергія Кірдяпкіна і срібло Каніськіної з Ігор у Лондоні в 2012 році передали іншим спортсменам.

Читайте на "Цензор.НЕТ": FIFA почала розслідування щодо 11 російських футболістів, згаданих у доповіді WADA

Сам Віктор Чегін, чиїм ім'ям центр називався з 2009 року, був довічно дискваліфікований за статтею про введення спортсменам заборонених препаратів і сприяння вживанню допінгу.

Це не єдиний випадок, коли відсторонені за допінг російські спортсмени посідали високі посади. Раніше важкоатлет Олексій Ловчев, який виграв чемпіонат світу в 2015 році, але потім провалив допінг-тест, у липні був призначений спортивним радником губернатора Володимирській області.

Також читайте: Керівництво МОК могло піти на змову з Росією щодо її участі в Олімпіаді, - представник Всесвітнього антидопінгового агентства Паунд
Источник: https://ua.censor.net.ua/p400568
VEhrNGRrdzVRemN3VEZoUmN6bEROakJNUVdjd1RFUlNaM1JETnpCTVdGSm5kRU0wTUV4eVVYTkllbEZ6WkVNeE1GbHFVWFYwUXpFd1dVbzRNRmxJVVhZNVF5c3dXVVJTWjI1NlVYUk9ReXN3VEM5U2JIUkRPVEJNVFhRd1RISlJkblJET1RCWlRGSm5Ua01yTUV4MlVtcEllbEZ2VGtNck1GbElVbXgwUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору