EN|RU|UK
 Політика України
  23565  346
Матеріали за темою:

 Ляшко про вступ у НАТО: "Я думаю, наше майбутнє в нейтралітеті"

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що не підтримує членства України в НАТО.

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Я все більше й більше схиляюся до думки, що Україні треба відмовитися від вимог набуття членства в НАТО. В мене з цього приводу ще не визріла остаточна позиція. Вона не є офіційною партійною. Це мої роздуми, як політика, державного діяча, українця. Чому я так вважаю? Є Росія, країни-НАТО. Ми - між ними. Я переконаний на 200 відсотків (і події в Криму та на Донбасі це показують), що Росія ніколи не дасть нам вступити в Альянс. Вона сприймає НАТО як агресивний до них блок. Природньо, що вони не хочуть, щоб війська ворога були в них на кордоні. Тому робиться все, щоб відсунути його якомога далі. Ситуація така: ми йдемо до НАТО, а вони схопили нас за чобота й тягнуть назад - захопили Крим та Донбас. Поки ми намагаємося рухатися, будуть і за другий чобіт хапати, поки ми не впадемо. Тобто робитимуть максимально все, щоб розірвати Україну на частини. Це з одного боку.
З іншого - ми рвемося, нас Путін тягне за ноги, "б'є ножем", ми стікаємо кров'ю (причому не тільки образно), повземо в НАТО, а нам там кажуть: "Ви нам не треба. Ми вас не приймемо ні сьогодні, ні завтра чи післязавтра". Я запитую: Навіщо тоді ми стікаємо кров'ю?! ".

Політик не відкидає, що Радикальна партія буде корегувати тут своє бачення у питанні членства в НАТО:

"Це предмет для обговорення на засіданні фракції. Може, скличемо з цього приводу екстрений з'їзд партії, щоб обміркувати та сформулювати нашу позицію щодо можливого членства України в НАТО та Євросоюзі".

Читайте також: Ляшко отримав ще одну повістку від ГПУ. ДОКУМЕНТ

"Я думаю, наше майбутнє у нейтралітеті. Так визначив Господь. Коли нам розказують, що ми будемо в Європі, хлопці, протріть очі - у нас її центр в Закарпатській області. Україна і є Європою. Ми географічно там. Тільки в Європі потрібні не "голожопі". Ставайте будувати тут європейські стандарти. Чи головне отримати безвізовий режим та поїхати виносити горшки за європейцями?! Так наші три чи чотири мільйони заробітчан уже у Європі. Тільки хто вони - інше питання. Тому нам у себе треба зміни робити", - додав він.


Також головний "радикал" припустив, що коли Україна буде готова до вступу в ЄС, сам Європейський Союз може припинити існування. Також він закликав поставити жорстко питання про безвізовий режим для українців:

"Я вважаю, що ми маємо жорстко сказати: "Хлопці, або ви його нам надаєте (безвізовий режим. - Ред.), або ми припиняємо дію Угоди про безвізовий режим для громадян Євросоюзу". Треба діяти дзеркально...".

Повне інтерв'ю Ляшка читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400599
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1TDFGdE9VZFFNRmxxVVhWMFF5dE1lUzlTYkU1RGVUQlpSRkYyZEVkWE1Fd3pVbWQwUXpFd1RGQlNaMDVEZHpCWllsSnNkRWRRWms1RGVEQk1XRkYwT1VONU1GcGlVWFE1UXlzd1RFeFJkVTVETlVsT1IwRXdURmhSZEhSRE5EQk1lRGd3U2pOUmEwNURhVEJLTlRnd1NWUlJjM1JIUVRCTU4xSm5aRU1yTUZrM1VYUXplbEZ2VGtOM01FeFVVWFZPUXpZd1RFUlJkVGxIVFRCTU0xRnpRMFJSZGpsRGR6QlpSRkpuZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору