EN|RU|UK
 Політика України
  30962  120
Матеріали за темою:

 Найближчим часом ми передамо Мінфіну матеріали щодо "кредиту Януковича", які перевернуть догори ногами і нівелюють всі аргументи РФ, - Матіос

Найближчим часом українська прокуратура передасть до Міністерства фінансів України матеріали у справі про видання Путіним $ 3 млрд кредиту Януковичу в грудні 2013 року.

Про це Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив в інтерв'ю "Буквам", передає Цензор.НЕТ.

"Не хочу забігати наперед, але анонсую, що буквально найближчим часом ми офіційно передамо матеріали Міністерству фінансів України, яке веде у Лондонському суді судовий розгляд претензій Російської Федерації до нашої країни щодо повернення так званого 3-мільярдного стабілізаційного кредиту, що був виданий за клопотання екс-президента Януковича у період Майдану. Ці матеріали перевернуть догори ногами і знівелюють всі аргументи РФ.
Ми відпрацювали за останній місяць величезний пласт роботи, провели низку експертиз, які до цього часу не призначались і не були проведені. Тепер вони фактично на завершальній стадії (ми їх робили понад півтора місяці), де сума збитків з алгоритмом, механізмом, процедурами грабунку держави доведена процесуальним шляхом. І суми цих збитків, за попередніми висновками, будуть обчислюватись, як би це не було смішно та абсурдно стверджувати, далеко за 100 мільярдів гривень. Ми розслідуємо епізоди за сегментами економіки держави того періоду, і кожного разу, коли ми стикаємося з тим чи іншим сегментом, ми розуміємо, що саме владою і оточенням колишнього президента було розграбовано 70 % того, чим володіла і що накопичувала Україна.

Також читайте: Матіос збирається подати у відставку у вересні: "Я, напевно, зі спокійною душею піду. Зроблене і створене є на кого залишити"

Це були унікально прості схеми грабунку нас всіх із залученням усіх інструментів державної влади. Схема була така: визначення і залучення виконавців страхом, підкупом, свідомим входженням у злочинну організацію - виконання на тій чи іншій стадії приготування злочинів конкретних дій як з боку керівників міністерств та відомств, окремих виконавців нижчої ланки, так і з боку найвищих представників усіх правоохоронних органів без виключення, зокрема прокурорів. Всі прізвища ми озвучимо. Дуже хочу встигнути зробити це з командою (а це лише 19 прокурорів і 14 слідчих військової прокуратури) до 1 вересня. Зроблю і, напевно, піду. Маю намір іти вчитися", - додав Матіос інформацію про загальний хід справи щодо економічних злочинів режиму Януковича.

Також читайте: У ГПУ, СБУ, фіскальних органах, серед політиків і навіть журналістів є люди, які намагаються розвалити справу Курченка, - Матіос
Источник: https://ua.censor.net.ua/n400735
TUZsSVVteDBRemhLT1VkUVNVNUhVREJNTTFKbk9VTTJNRXczVVhOMFF6UXdXV1pSYzBNNGRqQkxMMUYyWkVkRU1FeHlVWFowUTNrd1RHcFNhRE42VVc1T1EzY3dXVXhTYkhSREt6QlpSV2N3U2tSUmRtUkRkekJaVEZGMmRFTTNNRnBpVVhWVE9IWXdUSEpTWjA1RE1UQk1WRkYxVGtkRFprNUhRVEJNTjFGME9VZENNRXgyVW14MFF6QXdXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNURZekJhWWxGMlpFZEZNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору